abiellujad suvi 2008 - kui palju tegelete igapäevaselt pulmade teemaga

64 postitust / 0 uut
Viimane postitus
raivo7
Võrgust väljas
Liitus: 29 Juuli 2007 - 14:28
abiellujad suvi 2008 - kui palju tegelete igapäevaselt pulmade teemaga
1 November, 2007 - 18:52

mõtlesin tõstatada sellise küsimuse, kuna vahel tundub mulle endale, et mõtlen/organiseerin liiga varakult kõike.
Loomulikult kõige olulisemad on juba bronnitud, kuid kõik ülejäänud...

kataks
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aug 2007 - 09:45
Re: abiellujad suvi 2008 - kui palju tegelete igapäevaselt pulm
1 November, 2007 - 19:19

Noooh, mul ka ikka koht, pulmaisa, fotograaf ja bänd olemas ... pulmad ise 28.06.2008. Kutse vormi valisin just hiljuti ka välja. Neid hakkan uue aasta alguses meisterdama ... toitlustus on koha poolt. Eks ülejäänud kõigega on aega veel ... vist ... ma loodan ... Aga kleidiga on hetkel kõik lahtine, ei tea kas rentida, osta või tellida.

pisimumm
Kasutaja pisimumm pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Juuni 2007 - 11:38
1 November, 2007 - 19:45

suviseid pulmi tasub kindlasti juba aastajagu varem korraldama hakata. minu jaoks on põhiargument see, et närvid jäävad terveks, kuna rabelemist ja viimase minuti ootamatusi on vähem. siis on aega kogu protsessi ka nautida. pealegi, ise ikka tead kõige paremini, milline su oma tempo on ja kui keerukat üritust planeerid.

muide, olen siin ringi vaadates aeg-ajalt näinud sarnaseid teemaalgatusi - mõnedest kumab natuke läbi, et inimene kardab, et äkki teised arvavad teda liiga vara kogu asjaga peale hakkavat - noh, nagu tahaks kolejubedalt lihtsalt abielluda vms. isegi üks mu enda sõbranna tegi mulle mõnda aega tagasi sellises stiilis päris otseseid ja minu jaoks äärmiselt piinlikke etteheiteid. aga siis ma mõtlesin veidi ja sain aru, et see pole kellegi asi öelda, millal ja kuidas sa neid asju tegema hakkad. kogu see asi on ju tegelikult vahva ja kurjadel keeltel on alati kõige kohta midagi öelda-arvata :)

selline asi ei pruukinud teemaalgataja küsimuse motivatsiooniks üldse mitte olla, kuid tahtsin selle lihtsalt valjusti välja öelda - äkki keegi mõtleb just sellistel teemadel :)

(meie kuupäev on 14.06.2008, asju ajama hakkasin juunis, ostetud on kleit, broneeritud pulmaisa ja fotograaf, muud asjad on jooksvalt orgunnimises)

ilegna
Võrgust väljas
Liitus: 10 Sept 2007 - 09:16
Re:
2 November, 2007 - 10:31

See olin mina jah, kes küsis kui vara on vara? Just sellepärast, et kui keegi kuulis, et pulmad tulemas ja juba organiseerimine käib siis oli nägu-JUBA tegutsed! Need ka muidugi sellised inimesed, kes pole ise sellega tegelenud ja nad ei kujuta ettegi, mida tähendab praegusel ajal suveks pulma organiseerida. Meie alustasime augusti lõpus oma asjaajamistega. Esimeseks asjaks valisime pulmavärvid, valge-roheline.

Endal tulemas siis 30.08.08 ja kinni koht Palmse ParkHotell, pulmaisa, bänd, fotgraaf, video, dekoratsioonid tulevad pulmakorraldaja kaudu, pulma ka ta ise kohale palutud. Praegu pean läbirääkimisi lapsehoidjatega. Otsin ka sõrmustepatja(vist olemas) ja rahalegast juba praegu.

Vot, mis puutb kleitidesse (mul neid 3 vaja, sest 2 pruutneitsit ka) siis olen küll mõelnud, et neid väga vara valmis ei tahaks lasta teha või osta. Nendega alustan järgmise aasta alguses, kuigi tegumoode uurin juba praegu. Sõrmused tahaks ka lasta teha ja ka nende tegumoode otsin veel. Toidlustus tuleb kohapealt, sellega ka muret ei ole. Ka tordi tellivad nemad Pihlakast.

Mõtetes olen muidugi iga päev korraldamise juures ja iga päev käin ka siin lehelt tarkust kogumas. Ikka supper leht tehtud, ma ei tea, mida ma ilma pulmad.ee-ta teeks.

Kata555
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 00:36
1 November, 2007 - 21:11

Niih pulmad siis 12.07.2008.a. ja bronnitud on pulmaisa, bänd, fotograaf, videomees, auto, koht muidugi...valitud on catering. Mõtlen veel floristide peale ja selle peale kust saaks teha lasta ilusad kutsed... Alustatud sai septembri alguses.

musu
Võrgust väljas
Liitus: 7 Okt 2006 - 17:45
1 November, 2007 - 22:16

bronnitud koht, pulmaisa, fotograaf, catering, bänd. õmblejaga räägitud, kutsete osas räägitud. pulmad 06.07.08

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
2 November, 2007 - 10:49

Mina asjatan juba pikemat aega ja hea tunne on, sest mõtteid tekib aina juurde ja mõtted vahelduvad. Peamised asjad peale muusika on kõik juba paigas. Palju asju olen veeretanud uue aasta peale. Hea on pikalt valmistumise juures see, et rahasummad, mis pulmade organiseerimisele lähevad, saab jagada pikema aja peale ja siis ei tundu see nii suur ka olema :)

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
2 November, 2007 - 11:01

Meil pulmad planeeritud: 16.august 2008

Aga ettevalmistused käivad ka täiehooga. Olen samuti seda meelt, et tegemisi ja toimetusi on nii palju ja pikema aja peale ei lähe närv ka niiiiiiii mustaks ;) Et jõuab maha jahtuda ja jälle uue hooga edasi minna :D

Meil on olemas juba pulmavana, bänd, kirik koos õpetajaga (kes meid laulatab),koht (mis teeb laua ise),kleit+loor, fotograaf, videomehega lähme veel läbirääkimistele kohe, ise meisterdan juba usinalt kutseid (ise tehtud-kõikse paremini tehtud ;) ), osaliselt kaunistuse asjad ostetud, muud ninni-nänni ka mis pulmade juurde käib... oeh... Mitu korda olen juba end sel ajal nn. seaks vihastanud :P Kuid siis on jälle meelde tulnud, miks me seda teeme :D

Olen omale plaani pannud, et tasa ja targu! Iga päev hoian silmad-kõrvad lahti ja üritan midagi ära teha. Et oleks omal hiljemalt eelviimasel päeval süda rahul ja saaks rahulikult magada, et pulmapäeval särada :)

Jõudu ja jaksu kõigile abiellujatele!!!!

Raske õppustel, kerge lahingus ;)

merit1
Võrgust väljas
Liitus: 22 Okt 2007 - 15:31
2 November, 2007 - 15:10

pulmad 31.mai.2008, olen pea iga päev tegelemas ja uurimas asjadega mis seotud pulmadega,õnneks on mul väga hea abinaine, kes aitab ja tegutseb veel rohkem kui ma ise,väga armas temast.
Praeguseks on koht olemas kus pidada,fotograafi ja pulmaisaga tuleb maha istuda tuleval nädalal, samuti kleit on tellitud,kutsed lähevad varsti tegemisele, kuid kõik ülejäänud on veel vaatamisjärgus ja loomulikult cateringi koha pealt ootan ma juba vastukaja,sest mailid on laiali saadetud....mis siis veel....pulmaisa on õnneks bändiga,seega see asi on ka aetud.
vaja hakkata oksjoni asju vaatama ja kingitusi vanematele
samuti on veel lastele ülikonnad vaja leida.
Laulikud on ka tegemisel....
Rohkem ei tulegi meelde,aga tegevust jätkub...käin hetkel mööda juuksureid uudistamas ja küsimas soengute kohta ja eks ma ka leian endale sobiva juuksuri.Neil raske nõustuda (kohe näost näha,sest kui nad mu juukse pikkust näevad siis kohe selline kahtlev nägu ees),sest töö oleks raskem kui keskmise pikkusega juustel(juuksed ulatuvad alla p..u)Kui aga keegi oskab Tartust või teab kedagi,siis ootan teateid...

see julge samm on ainult üks eluetapp!

Tigetikker
Võrgust väljas
Liitus: 23 Aug 2007 - 08:01
2 November, 2007 - 15:58

Niisiis, pulmad 26.07.2008.
Otsimist ja planeerimist alustasin juba augustis. Kuigi algul tundus liiga vara, siis nüüd arvan, et oli täitsa õige aeg.
Praeguseks on broneeritud pulmaisa, peokoht (toitlustus sealt), fotograaf, juuksur, kosmeetik. Käisin ka kleite vaatamas-proovimas, pulmaauto kohta uurisin, sõrmuseid uurisin, ametimärke uurisin, pulmatorti uurisin jne.
Ei jõua ära oodata, millal aeg kätte jõuab!

Präänik
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2007 - 14:37
Re:
2 November, 2007 - 16:41

Pulmad mais 2008.
Juulis broneerisime pulmaisa, kuna oli kindel soov saada just see mees:)
Seejärel paar kuud ei tegelenud üldse planeerimisega. Oktoobris bronnisime peokoha. Nüüd otsime bändi ja fotograafi. Muude asjadega võtame vabamalt, sest tundub, et aega on maa ja ilm :)
Lisaks veel, kuna peale vanemate keegi meie plaanidest ei tea, siis käib kõik suure saladuskatte all. Loodame, et asi kuskilt enne välja ei tule, kui kutsed laiali saadame.

raivo7
Võrgust väljas
Liitus: 29 Juuli 2007 - 14:28
2 November, 2007 - 20:52

tänud kõigile vastajatele.
Nüüd tundub juba meile,et me polegi ainukesed hullud, kes peaaegu igapäev ikka oma unistustepäevast mõtlevad:))
Jaksu ning jõudu kõigile!

veikepeike
Võrgust väljas
Liitus: 8 Okt 2007 - 13:14
3 November, 2007 - 14:54

uskumatu on see, et (pulmad plaanis nö. alles 2. august.2008) oleme kohati juba täiesti hiljaks jäänud. Kuna tahame pulmapidu pidada Lõuna- Eestis siis on kohtade arv suhteliselt piiratud ja meid valdas tõeline paanika vahepeal kui saime järjest äraütlevaid vastuseid- et millal siis peaks veel hakkama mõtlema ja plaanima kui juba pikalt aasta ette on kohad kinni...

Masendav ju.

aga praegu asjad suhteliselt lahenevad- kinni on juba pulmavana,bänd, fotograaf, õmbeljannaga käivad läbirääkimised ja koht saab ka nädala kahe jooksul kinni.

Päris iga päev ei mõtle ja ei tegele, aga suht tihti siiski.

Kõigile edu ja kordaminekuid :)

krissukas
Kasutaja krissukas pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Okt 2006 - 14:34
14 November, 2007 - 20:00

Meil ka plaanis pulmad järgmine aasta Lõuna- Eestis, tahaksgi teada mis koha lõpuks valisite, kuna kohtade valik on suht suur, kuid paljud veel läbi käimata, nii oleksgi hea kui keegi saaks infot jagada.

Ette tänades Wink

marieh
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2007 - 07:18
5 November, 2007 - 19:05

No mul on pulmad mais 2008.a ei tea kas alustasin liiga hilja broneeringuga voi ei, aga praegu on juba kindlalt teada kus on pidu ja kes on pulmaisaja sook ja jook.varsti tegeleme ka avalduste ja teiste asjadega.Muusika jaab vist viimaseks asjaks.Palju olen teinud otsinguid internetist, erinevatest kaunistustest, tortidest ja lilledest.

marike
Võrgust väljas
Liitus: 12 Nov 2007 - 20:37
12 November, 2007 - 21:46

Mulle jääb mulje, et järelikult oleme me lootusetult hiljaks jäänd, plaan august 2008, ise arvasime et alustame nii vara, et äkki imelik, aga nüüd hoopis teist moodi mõtlen. Hakkame kohe ka planeerima, siis ehk jõuame tahaks muidugi valitud kuupäeval aga kui nüüd hiljaks jäädes ilma jääme siis tuleb valida midagi muud.

lepaliisa
Võrgust väljas
Liitus: 13 Juuli 2007 - 17:06
12 November, 2007 - 23:12

apppiii-appppiiii!!!!!! seda kõike lugedes tekib tunne, et oleme absoluutselt lootusetult hiljaks jäänud. Pulmad on juunis. Olemas on pulmavana ja kohtade poolt ootame alles hinnapakkumist, et siis valida. Kleit on tellimisel ja sõrmuste tegumood alles valimisel. Muude tegemiste-toimetuste kohapealt alles ideed :O

TP
Võrgust väljas
Liitus: 7 Nov 2007 - 14:09
13 November, 2007 - 14:55

Tegeleme igapäevaselt, pulmad 26.07.2008. Õnneks koht, band, videomehed ja autorent paigas. Selgub, et paljud pulmaisad juba hõivatud, saaks kellegagi kokkuleppe tehtud, siis saaks hakata "loova tööga" tegelema.

wedplan
Võrgust väljas
Liitus: 21 Mai 2007 - 14:03
14 November, 2007 - 09:56

kas Pärnu kandist on ka võimalik fotograafi leida? Head fotograafi, ma mõtlen, kellel on ka pulmade jäädvustamise kogemusi. Eelmisel suvel tütre pulmas oli hr. Urmas Ääro, aga nüüd, kui 2008 juulis poja pulmad, on tema juba hõivatud. (Ehkki üritasime teda broneerida ligi 11 kuud ette... Aga ta on ka super fotograaf, nii et ise oleme süüdi, et hiljaks jäime). Nüüd otsime uut fotograafi ja olukord tundub troostitu juba. Hea oleks leida kedagi lähemalt kui Tallinn. Aga peamine on ikka, et oleks hea töö. Soovitage!

Olemas on koht, toitlustus, hm..., ongi nagu kõik. Kui ma sellele nüüd mõtlen, siis hakkab päris jube, vaja hakata kiiremini end liigutama. Noorpaar ise võtab asja küll suht rahulikult. :)

kaidikiisu
Võrgust väljas
Liitus: 1 Mai 2007 - 16:39
14 November, 2007 - 13:11
Tervitused ka meie pooltWink.  Pulmad siis 24. mai 2008. Planeerimise ja broneerimisega oleme tegelenud suvest saadik- olemas kõik tähtsad tegelased (Virgo Jaani, Plingers, Kristiina Männik ja muidugi mitte vähem tähtis Helina Elias), video (apvivax.ee), auto, peokoht Waide motell ja Tartu Pauluse kirik; jäänud veel pisipudipadi (riided, sõrmused, menüü, kutsed jms)... Ja see ilus päev võib tulla! Smile
Komponist
Kasutaja Komponist pilt
Võrgust väljas
Liitus: 7 Nov 2007 - 15:42
14 November, 2007 - 15:25

Mõtted on pidevalt pulmade juures.. asjad on alustatud ja vaikselt otsime peopaika, inimestega on räägitud. Igapäevase tegelemise alla kuulub vist ka foorumi külastamine siin:D?

miumiu

miumiu

marmelaad
Kasutaja marmelaad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 2 Okt 2007 - 12:35
14 November, 2007 - 17:57

Minu pulmadeks küll suvi juba läbi, kuid tegu ikkagi 2008 pulmadega :) Igapäevaselt tegelen tõesti vaid siit foorumist uute teemade-kommentaaride lugemisega, muude asjadega aga mitte. Kuna asjad, millega oli kiire, on broneeritud (umbes 2 nädalat tõesti igapäevast aktiivset netis surfamist), siis hetkel polegi nagu midagi organiseerida. Tegin ka endale väikese kondikava, et millal umbes millegagi tegelema peaks, nii et nüüdseks olen juba täitsa maha rahunenud :) Kui just tuhin peale tuleb, otsin netist mõtteid kutsete ja kaunistuste jaoks või nokitsen pulma kodulehe kallal. Uuel aastal jälle uue hooga, siis vaja varsti juba pisiasjadega tegelema hakata :) 

KristiT
Võrgust väljas
Liitus: 28 Okt 2007 - 13:34
15 November, 2007 - 11:35

Meie ilus päev on 4.juuli 2008 ja oleme ka juba koha,pulmaisa,bändi,fotograafi kinni pannud.Kleti käisin ka piilumas,aga see mis meeldis oli juba kasutatud ja seega otsustasin lasta endale see teha.Disaineriga on kõik kokku lepitud,nii et veel ainult väiksemad toimetused vaja teha. :)

JaanaMaria
Võrgust väljas
Liitus: 22 Okt 2007 - 14:29
16 November, 2007 - 15:33

Meil on pulmad 26.juuli 2008 ja ettevalmistused käivad hooti.

See, mis oli kõige olulisem (ehk pulmakoht), sai meil broneeritud esimesena. Edasi tegime järgemööda broneeringuid tähtsuse järjekorras, ehk pulmaisa, muusikud, fotograaf, florist (mitte just täpselt selles järjekorras). Ühesõnaga bronnisime võimalikult vara ära kõik selle, millest või kellest võis ilma jääda.

Ülejäänud ettevalmistused saavad hoo sisse kevadel. Praegu kogume mõtteid ja kuulame maad. Siis on kevadel kergem ka tegutsema hakata, kui peas on pilt juba olemas, mida me pulmapäevast ootame. Võimalikult palju tahan ka ise ettevalmistusi teha (NB! pulmapäeval ma siiski organiseerima enam ei hakka, vaid naudin päeva), näiteks trükised teen ise. Hetkel on olulised punktid otsustatud ja kõik ülejäänud tuleb hiljem üles ehitada. Vahepeale jääb "seedimisaeg" (ehk pulmad.ee külastamine :)).

See oli vist siinsamal leheküljel, kui lugesin, et pulmadeks valmistumisel võib olla kas väga palju aega või väga vähe aega. Kui on palju, siis saad kõik ette valmistada, kui vähe, siis pead tegutsema esimese tunde ajel. Nii et kõik sõltub paarist, kuidas ja mida ta tahab saada, kogeda ja näha oma pulmapäeval.

Pöial-Liisi
Kasutaja Pöial-Liisi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 19:31
5 Jaanuar, 2008 - 12:47

Meie pulmapäev on ka 26.juuli 2008. Ettevalmistustega on nii et need käivad meil samuti hooti. Meil on olemas bänd, fotograaf, florist, aga sobivat peokohta ei leia kohe kuidagi. Olen juba tervelt nädala otsinud peokohta, mis sobida võiks. :S vahepeal tekib juba väike ahastus, et ei leiagi.
Aga õnneks on veel aega natuke otsida:D

KristiT
Võrgust väljas
16 November, 2007 - 22:10

Meie käisime täna shoppamas ja leidsime endale abielusõrmused mis meile väga meeldisid,nii et ostsime need ära :)

Kalbim
Võrgust väljas
Liitus: 1 Juuli 2007 - 20:12
Re:
18 November, 2007 - 10:21

Seda teemat siin varem lugedes sattusin juba ahastusse, kõikidel paaridel nii palju juba olemas.. ja mul eimidagi.

Nüüd siis olen paari päevaga saanud koha ja bändi. Parem tunne on endal nüüd, vähemalt on midagigi olemas..

Aga pulmaisa pärast muretsen. Kas üldse leian, või on kõik juba kinni....
Hea oleks kui fotograafi ka leiaks, siis saab edasi veidi rahulikumalt võtta. :)

Kui aega on siis uurin netist igasugu dekoratsioonide ja pulmatortide kohta... Pilte.. Mida siis hiljem oma pulmapäeval saaks ideedena ära kasutada.
Olen käinud ka mõnes salongis kleiti proovimas. Leidsin ideaalse ka juba. Aga veel on vara ära osta.. Ja igaks juhuks vaataks veel ringi.. Ehk leian veel ideaalsema. :D

Toitlustuse kohta olen ka uurinud.. 200.-/ in. Kindlat midagi pole.

Aga üks asi on selgusetu... Äkki keegi oskab aidata..
Kui dokumente saab alles 3 kuud enne abiellumist viia, siis kas registreerijate (kes õnnepalees meiega kõneleb) on võimalik juba varem kinni panna? Mis moodi?

Muskad
Võrgust väljas
Liitus: 12 Aug 2007 - 15:44
Re:
19 November, 2007 - 19:30

Meil on pulmad 16.08.2008 ja suuremad asjad on ära broneeritud. Olemas on pulmaisa (kui oleks nädala hiljem ühendust võtnud, oleks ilma jäänud), peokoht, bänd, fotograaf ja osaliselt on läbirääkimised peetud ka toitlustajaga. Ära on saadetud ka eelkutsed, millega on saanud väga palju naljua, kuna eelkutsed olid anonüümsed. Kuigi pulmad on päris kaugel veel, oli meie enda meelerahu jaoks vaja, et varakult tegutsema hakkame.

Lizka
Võrgust väljas
Liitus: 31 Juuli 2007 - 18:09
21 November, 2007 - 14:13

Nii...Pulmad 1.august 2008, broneeritud koht koos toitlustuse ja majutusega L6una-Eestis, pulmaisa, b2nd ja fotograaf.. s6rmused olemas, kleidi sain k2tte eile... Vaja minna Taageperra kohale uuel aastal, teha proovi 6htus66k, valida v2lja tort, ilutulestik ja lilleseaded..pulmaisaga v2ge 6htu korraldusest aru pidada, muud nagu miskit.. enamv2hem k6ik asjad korda aetud, peale kutsete, neid peaks hakkama varsti meisterdama ning miski 3-4 kuud ette v2lja jagama et saada ilusti tagasisidet kylalistelt, kes on tulemas ja ke smitte... a need sellised pisiasjad...Ahja..Fotograaf,pulmaisa,location juba broneeritus ka augustis...seega aasta varem... riided mehele ja lilleneiudele veel vaadata, ylej22nud peaks olema juba kontrolli all!!

Jaksu k6igile planeerimisel..

Katsa
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2007 - 14:34
14 Detsember, 2007 - 20:10

Meil pulmad 2008 augustis, orgunnima hakkasin sel aastal augustis, olemas koht koos toitlustusega, pulmavanem, videomees, bänd. Fotograafi peaks ka kohe-kohe saama, kleit on tellimuses. Kõiksugu vajaminevaid materjale olen kokku kogunud, nüüd võtsin pisut aja maha, ootan veebruarini, siis tuleb sõbrapäevaks igasugust südametega ja armastusega seotud nänni müügile :)

ensu
Kasutaja ensu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Dets 2007 - 22:57
5 Jaanuar, 2008 - 21:26

Tere! Kui saladus pole, siis kus paigas Te oma pulmapidu peate? Ja toitlustus- palju inimese kohta maksma läheb?

Katsa
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2007 - 14:34
3 Veebruar, 2008 - 14:19

Eelmisel aastal oli veel toitlustus 180 kr/in, aga sel aastal on juba 250kr/in, see ilma alkoholita.

lilo
Kasutaja lilo pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Dets 2007 - 16:03
23 Veebruar, 2008 - 23:03

Mina tegelen peaaegu igapäevaselt ikka :-) Tegelikult alguse asi, küllap nüüdsest hakkan vähem tegelema, sest peamine on paigas.. ja ei taha kõike liiga vara ka ära planeerida!

august 2008 :)

little
5 Jaanuar, 2008 - 16:35

Ausalt öeldes ei tahaks igapäevaselt tegeleda sellega, aga kuidagi nii kukub ikkagi välja. Iseenesest on pulmad suve lõpupoole. Paika on pandud bänd, koht, majutus, toit, enam-vähem ka alkohol, video ja peaaegu et ka isamees :)
Vahel mõtlen, et nii palju on aega, ei taha rohkem tegeleda, tahaks nö pause, aga ikka aegaolles kiikan siia lehele ja no siis olen jälle "lainel".
Täna hakkasin mõtlema pulmalehe ja pulmalipu peale, et millised need võiksid veel olla. Lipu kohta mõtlesin, et mul on kolleeg suurepärane kunstnik, laseks tal joonistada meie näod või midagi taolist... Pulmalehe kohta ideed puuduvad, eelmises pulmas, kus käisime, oli selline pulmaleht, kus viimasel lehel olid sellised ruudud, nagu on surnutel ajalehtedes, ainult et seal siis jättis noorpaar hüvasti vabade ja vallaliste seast lahkumisega. Mulle see ei meeldinud, kuidagi masendav ja ei olnud mu meelest naljakas. Nüüd otsingi siit ideid.

Atukas
Võrgust väljas
Liitus: 3 Jaan 2008 - 09:35
Üliagarad planeerijad
9 Jaanuar, 2008 - 14:25

Meil pulmad augustis 2008.a. Planeerima hakkasime juba oktoobris. Koostamisel on suur suur pulmakataloog (suuremad punktid sisukorras: külaliste nimekiri; koht; pulmaisa; ansamblid; söök; jook; kutsed; registreerija; registreerimine; sõrmused; lilled; fotostuudio; peoriided; fotograaf; meik, soengud; valgustus ja heli; eelarve; muud asjad + igal asjal 3-4 alapunkti). Paigas on külaliste nimekiri, koht, pulmaisa, ansambel, söök, jook, kutsed, sõrmused (ostetud), lilleseadja otsitud, fotostuudio olemas, heli- ja valgustehnika olemas ja fotograaf olemas. Eelarve on ka koos. Olen vist liiga agar olnud, iga päev ikka mõtleme, arutame, korraldame. Oh ma arvan et me oleme tublid!

kerzuke
Kasutaja kerzuke pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Dets 2007 - 22:36
9 Jaanuar, 2008 - 21:18

Meil juulis pulmad ning organiseerima sai hakatud oktoobris. On olemas peakoht, pulmaisa, toitlustus ja alkohol, kaunistamine ja meik. Ülejäänud käib aegapisi, hetkel bändi ja fotograafi otsing. minu jaoks ülejäänud pisiasjad ja nendega nii kiire pole:)

Meryneitsi
Kasutaja Meryneitsi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Dets 2007 - 22:38
kui palju tegelete igapäevaselt pulmade teemaga
10 Jaanuar, 2008 - 00:20

Ausalt öeldes poleks uskunud, et igapäev tund, paar pulmade planeerimisele kulub, vahel isegi rohkem. Tuttavad imestavad, et mida siis nii palju teha on ja miks nii vara juba alustasite, kuid endale tundub, et kas ikka kõik saab õigeks ajaks valmis. Tahan, et kõik pisidetailid oleks paigas pulmapäeval. Pulmad siis augusti algul.

luuna2x
Võrgust väljas
Re: kui palju tegelete igapäevaselt pulmade teemaga
10 Jaanuar, 2008 - 14:04

Kusjuures meil sama asi, et tahaks, et kõik asjad oleksid pisidetailideni läbimõeldud jne.. Ja piisavalt pikk organiseerimisaeg annab ka selle võimaluse. Iga päev on midagi teha, mõelda, avastada, meisterdada ja korraldada :)

millikas
Võrgust väljas
Liitus: 1 Jaan 2008 - 20:11
10 Jaanuar, 2008 - 14:35

ma ikka ka iga päev nats midagi uurin.. pulmad augustis.. hetke seisuga olemas peokoht, majutus, toitlustus kokku lepitud, kirik broneeritud ja eile ostsin ka viinad ja shampused hulgist ära enne kui kallinevad :)
keegi siin uuris et palju toitlustus maksab.. meil on soe ja külmlaud ja maksab 345 eek inimese kohta.. seal sees juba ka järgmise päeva hommikusöök arvestatud :)

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: abiellujad suvi 2008 - kui
13 Jaanuar, 2008 - 14:25

Pulmad juuni alguses ja iga päev ikka mõtted selel päeval. Planeerimisega sai alustatud juba eelmisel aastal (sept). Tahaks ju et kõik selleks päevaks ikka paigas oleks ja kui on pikk aeg planeerimiseks, siis ei jää ehk midagi kahe silma vahele. Tasa sõuad kaugele jõuad:) J asiit leiab nii palju vahvaid ideid selleks päevaks, et ise polekski paljude asjade peale tulnud:)

KristiT
Võrgust väljas
13 Jaanuar, 2008 - 18:51

Meie oleme ka m6ne sammu l2hemale astunud.15.jaanuar l2heme oma pulmaisaga kokku saama esmakordselt.Peokohaga l2heme l2hemalt tutvuma 21.jaanuar.Limu broneersime ka 2ra.Hekeks see plaan,siis vaatame mis edasi saab.

ninnu21
Kasutaja ninnu21 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2007 - 20:40
planeerimine
3 Veebruar, 2008 - 13:29

Meil pulmad juulis ja broneeritud on koht,kirik, bänd, pulmaisa, fotograaf, floristi otsingutega hetkel tegelen. Kutsed on ka põhimõtteliselt valmis, vaja ainult paber osta arvutist välja lasta, natuke nikerdamist ja valmis. Endamisi siin mõtlen, et ei tahaks igapäev siin sellega tegeleda aga ei suuda kuidagi end arvutist eemal hoida ja mitte piiluda pulmad.ee lehele, et äkki saab mõne uue idee:). Kleidi otsingul käisin ka eile ja leidsin selle õige aga ostmiseks läheb nii umbes kolme kuupärast. Aga sõrmustega selline lugu, et kuna kuld pidi igapäev kallimaks minema, siis reedel lähme otsingutele ja kui leiame siis ostame ära.

Päiksest!!!

See Päev Oli Millegi Uue Algus...12.07.08

kratiplika
Kasutaja kratiplika pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 13:06
Re: abiellujad suvi 2008 - kui palju tegelete
3 Veebruar, 2008 - 15:11

Mõtted on iga päev selle teema juures, midagi otsest küll iga päev ei tee (kui just pulmad.ee külastamist mitte arvestada). Koht, ansambel ja pulmaisa olemas, võimalikule toitlustajale helistan homme. Alkoholi sai varutud juba enne seda kui aktsiisimaks tõusis. Tuleb vist fotograafi, sõrmuseid, pulmaautot ja rõivaid otsima hakata. Kutsetega loodan hakkama saada nädalaga (optimist vist ;)).
Pulmad juulis.

Ise teeme oma elu ilusaks.

meie2008
Võrgust väljas
Liitus: 25 Sept 2007 - 22:54
planeerimine
3 Veebruar, 2008 - 19:33

pulmad 07.06 praeguseks on olemas pulmaisa ja ansambel, peokoha broneerimine on telefonikõne kaugusel kavatsen selle ära teha järgmine nädal. järgmisel nädalavahetusel läheme tartusse äkki siis saab ka sõrmused ja kaardimaterjali ära osta. mõtlen sellele igapäev tekib juba selline tunne et kui ma hoogu maha ei võta siis varsti mees saab tigedaks (tema arust on aega küll)püüan täna sellest temaga mitte rääkida:)
ilusat planeerimist kõigile

kiusu
Kasutaja kiusu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Okt 2007 - 21:53
Re: abiellujad suvi 2008 - kui palju tegelete igapäevaselt
3 Veebruar, 2008 - 20:36

08.08.08. meie kaunis päev:)

Pulmadele mõtleme põhimõtteliselt igapäev ja pulmad.ee on ka enamvähem 24/7 lahti. Olemas on minu kleit, ilus kammersaal kus registreerimine toimub, kinnipandud ka telk-põrand-mööbel, peokoht olemas, registreerijale peab veel üle helistama, bänd ja pulmaisa veel valimata, mehele riideid ka vaja. Ja suht tihti ostame väikseid asju mida kaunistamiseks vaja läheb:)

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: abiellujad suvi 2008 - kui palju tegelete igapäevaselt
16 Aprill, 2008 - 11:26

Teil natuke rohkem kui kuu hiljem meie pere pulmadest.Meil ka ikka iga päev netis miskit rääkimist-otsimist.Suuremalt jaolt kõik olemas,kuid jäänud veel sabad.Loodan,et saame nendega ka hakkama.Peale seda jääb ainult oodata kutsetele vastuseid ja siis läheb trall lahti.
Kõike ilusat teile!

Katy
Re:pulm suvi 2008 - kui palju tegelete igapäevaselt pulmadega
16 Aprill, 2008 - 09:04

Meie pulmad on 08.08.08
Planeerimist alustasime juba detsembris.Aga täie hooga on planeerimine alanud nüüd,kui neli kuud on jäänud veel(pole enam sedagi).
Pulmaisa on paigas, koht olemas, söögitegija ka(ma väga loodan), auto koos juhiga on olemas, kutsed saavad valmis järgmise nädala jooksul, ansambel olemas, külaliste nimekiri koostatud.
Ja rohkem praegu polegi, kogu aeg tundub, et teha on nii palju ja aega nii vähe.
Loodan, et jõuame ikka kõik valmis nii nagu mõelnud oleme....

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
abiellujad suvi 2008 - kui palju tegelete igapäevaselt pulmade
16 Aprill, 2008 - 09:07

Meil pulmad 21.06.08 ja planeerin mõtlen iga päev. vahel tuleb jälle mõni uus idee mida veel võiks teha ja kust tellida. Iga päev on arvel :):)

mutak
Kasutaja mutak pilt
Võrgust väljas
Liitus: 30 Jaan 2008 - 09:00
planeerimine
16 Aprill, 2008 - 09:23

Meil 15.08 pulmad :) Olemas on kleit,peokoht-sealt ka söök,bänd, pulmaisa,auto ja juht :)kindlasti oli veel miskit ,aga kogu aeg on selline tunne et appi appi kas ikka jõuab, järgmine kuu õnnepaleesse ja siis 100% kindel kuupäev ning siis läheb jooksuks :))

Päikest :)

Kailikene
Kasutaja Kailikene pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Märts 2008 - 18:14
16 Aprill, 2008 - 14:21

ei ole tegelema hakkanud, sest sinna aega, minu peres tomub abielu ja sellega on ka nii nagu on tahavad 2008,08.08 sellega raske.

rjad
Kasutaja rjad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Dets 2007 - 15:08
29 Aprill, 2008 - 10:46

Iga päev just ei tegele aga kui vaba aega on siis teen küll, tähtsad asjad ammu olemas, nüüd vaja detaile teha. Praegu tegelen pulmaoksjoni asjadega.

musu
Võrgust väljas
Liitus: 7 Okt 2006 - 17:45
29 Aprill, 2008 - 11:20

mul ka pudi-padi jäänud.

HerkiHeil
Võrgust väljas
Liitus: 4 Juuni 2007 - 15:05
Infoks Teile - noorpaarid :)
29 Aprill, 2008 - 11:05

Infoks Teile - noorpaarid :)
Kui soovite enda pulmas ilutulestiku võlusid nautida, siis tuleb sellega tegeleda vähemalt üks kuu enne tähtist päeva. Ilutulestiku ettevõtted peavad kohalikult omavalitsuselt tulestiku teostuseks vajaliku loa saama. See võtab aga omajagu aega.
Kui ostate endale kolmanda klassi ilutulestiku toote, mis on plaanis ise süüdata, siis ka sellise toote teostuseks on Teil kohalikult omavalitsuselt luba saada. Erinevus on, et seda luba peate ise taotlema.
Olen küll aidanud noorpaaridel seda luba taotleda - näidates ette, millised avaldused ja joonised selleks vaja on.

Päikest

Herki

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Infoks Teile - noorpaarid :)
30 Aprill, 2008 - 22:08

Meil plaanis ka natuke rakette taevasse lasta ja ilmselt teleb selleks ikka ka luba küsiga omavalitsusest.Arvasime küll,et piisab ainult ümberkaudsete inimestega rääkimisest.Lõkke tegemiseks peame ilmselt veel tuletõrjega kokkuleppele jõudma,kuigi kõik vastab nõuetele tuleohutuse mõttes.
Kõike ilusat!

Francine
Re: abiellujad suvi 2008 - kui palju tegelete...
29 Aprill, 2008 - 15:05

peaaegu iga päev tegelen.peokoht on olemas,kleidi suhtes vaja vaid õmblejaga rääkida,sõrmused olemas.fotograaf ka.isegi töö ajast tegelen pulmade korraldamisega:)

alati koos:)

minnimiki
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2007 - 11:38
Re: abiellujad suvi 2008 -
29 Aprill, 2008 - 22:55

pulmadeni jäänud 40 päeva ja juba võtan uusi projekte ette, sest aega vaikselt üle jäänud. pulmade osas ainult üksikud asjad jäänud, mida praegu ette teha ei saagi ja pulmareisi osas samuti paar asja veel teha... ja järsku on aega ülegi :). imelik lausa olla. samas hea meel, et kõik varakult tehtud-mõeldud. enne pulmi veel nädal puhkust töö juurest võetud, et ikka pulmad rahulikult saaksid tulla :)

---
07.06.08

luuna2x
Võrgust väljas
Re: abiellujad suvi 2008 -
29 Aprill, 2008 - 23:26

Üritan oma asjadega ka niimoodi mäele saada ;)
Praeguse tempo ja orgunnimise juures on saavutus 100% tõenäoline :)

ninnu21
Kasutaja ninnu21 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2007 - 20:40
planeerimine
30 Aprill, 2008 - 08:07

Mul on hetkel selline seis, et mitte midagi ei taha teha.Pulmad juulis ja nimekiri oi oi kui pikk, mis oleks vaja teha, osta jne aga no tahtmist pole.Ei tea mis see küll on kas mingi kevad väsimus või...Kummaline kas pole? Õnneks ikka suuremad asjad tehtud, kutsed jagatud jne. Loodan, et see organiseerimise tuhin ikka tagasi tuleb ja mitte liiga hilja:))))

See Päev Oli Millegi Uue Algus...12.07.08

hambaarst
Kasutaja hambaarst pilt
Võrgust väljas
Liitus: 24 Aprill 2008 - 10:46
meil pulmad 11.07...
5 Mai, 2008 - 21:05

meil pulmad 11.07... hakkasin sellega tegelema aprilli algusest...
tegelen sellega yksinda.. mees ytles, et ta on igati n6us... misiganes ma m6tlen v2lja..
niiet, tegemist on palju.. aega on v2he!
APPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPI!!!!

...11.07.08 =)

muska23
Kasutaja muska23 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2008 - 10:51
Re: meil pulmad 11.07...
5 Mai, 2008 - 22:23

no aga miks siis üksi? anna ikka mehele ka asju teha ja korraldada. meil pulmad augustis ja jaanuarist saati tegeleme sellega, ei lähe päevagi mööda kui midagi ei arutaks või ei teeks ja ikka mõlemad hingega asjakallal!

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Meery
Võrgust väljas
Liitus: 20 Veebr 2008 - 20:41
5 Mai, 2008 - 21:31

Meil pulmad juulis ja juba 2 nädalat olen sellest organiseerimisest täiesti tüdinenud. Otsustasin asjad mõneks ajaks soiku jätta, ehk homme on parem päev ja rohkem tahtmist. Põhimõtteliselt ma midagi ei kaota, sest tähtsamad asjad on tehtud.

minny
Kasutaja minny pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aug 2007 - 10:54
6 Mai, 2008 - 11:02

Mida lähemale pulmad tulevad, seda suurem pabin tuleb sisse ja seda igapäevasemalt olen pulmade organiseerimisega tegelema hakanud....tegelikult on pulmad mu mõtetes absoluutselt iga päev olnud alates sellest kui mees mulle abielu ettepaneku tegi (23.august 2007).
Alustasin kiriku ja kleidi otsimisega internetist - need leidsingi kõige esimesena :) Mitu kuud hiljem istusime juba mehega maha ja hakkasime reaalselt rääkima, et mida, kus ja kuidas. Siiani oleme tegelenud pulmadega perioodiliselt - vahel rohkem, vahel vähem aga viimasel ajal on pulmade teema eriti aktuaalne olnud ja räägime pulmadest iga päev.
Mina olen see pool kes tegeleb pulmade organiseerimisega põhiliselt - mees tegeleb ka natukene (käib näiteks koos minuga pulmaisa jt kokku saamas ning suhtleb toitlustajaga - cateringi firma juhataja on mehe tuttav). Aga mulle tõesti südamest meeldib organiseerida ja planeerida - olen ka õppinud üritusturundust ja ka töötanud sellel alal, nii et eks selles suhtes ka arusaadav, et olen hinge ja südamega asja juures ning soovin, et kõik õnnestuks perfektselt :)
Mina olen organiseerides ka üsna ettevaatlik - ma ei torma pea ees kedagi endale kiiruga broneerima, ükskõik kui tuntud ja hea mainega tegijaga siis tegemist ei oleks – valik on alati hästi põhjalik ja kaalutletud – tahan meie jaoks vaid kõige sobivamat ja parimat (näiteks on minu jaoks hästi oluline, et kõikidel meie jaoks võõrastel pulmakülalistel ehk siis fotograafil, pulmaisal jt tegijatel oleks meiega väga hea klapp st. ühine keel ja visioon – ta võib olla tegijana väga hea aga kui meil see õige klapp puudub ja seesmist täielikku usaldust ei teki siis pole mõtet endale kedagi broneerida ainult sellepärast, et ta on oma ala professionaal – ma narveeriksin ennast ikkagi pulmapäeval lõhki, sest mul puuduks kindlustunne selle suhtes kas ta talitab ikkagi MEIE visioonide kohaselt, kas ta ikkagi vastab MEIE ootustele….

Jõudu kõikidele pulmaplaneerijatele-organiseerijatele ja mis peamine - säravaid ideid! :)

* * *

Proua ARU alates 23.08.2008

http://www.pulmad.ee/node/8475

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
kui palju tegelete igapäevaselt pulmade teemaga
6 Mai, 2008 - 13:00

Ma ka ikka endiselt iga päev mõtlen ja organiseerin ja arutan sõbrannaga ja loomulikult ka mehega läbi. Eile sain kleidi kätte ja siis kohe hakkas ämm organiseerima, et kuhu me ta riputame ja kuidas sirgeks saame jne jne. Pulmad lähenevad nii kiiresti, et koguaeg on tunne, et no mitte kuidagi ei jõua. Eilsest alates on isegi mees veidike paanikasse sattunud, et kas ikka jõuab ja palju teha on veel jäänud. Kahju on sellest, et ta ise on välismaal tööl ja seega ei saa mind eriti aidata, kuid abiks ka see, kui ta mind moraalseslt telefoni teel toetab!!

Jõudu kõigile pruutpaaridele!!

bobtail
Võrgust väljas
Liitus: 18 Aprill 2008 - 15:40
Tere! Pulmapaanikat pole
9 Mai, 2008 - 17:28

Tere!
Pulmapaanikat pole otseselt veel tulnud, pulmadeni 3 kuud ja natuke veel, kleit saabus eile, oli samuti sirgeks vaja ajada:) Täna aga koolist tulles, võttis sappa botaanikaaia juurest pulmaauto, koos õnnelikega :) Ja sattusime kõrvuti foori taha, ma tahtsin veel signaali lasta ja lehvitada kõrval olevas autos vastset pruutpaari, aga... seal olevad inimesed olid täiesti tuimad nagu iga teine auto punase foori taga olles(ma ei räägi pruutpaarist halvasti) ja rohelist tuld oodates, ei mingit naeru. See ju oli see šokk, mis nad äsja üle elasid, see oli tohutu armas vaatepilt. Ja kui süttis roheline tuli, tuli ka mul pabin sisse selle kõige ees, see on emotsionaalselt heas mõttes suur läbi elamine.

Nt. mu sõbrannal juhtus registreerimise ajal selline lugu, et käed nõnda värisesid, et ilus roosikimp käevahel pudenes üksikuteks roosideks, mis endiselt kõigile tundus kimbuna.

Ma soovin kõigile edu ja see mõnus närv teeb selle päeva veel meeldejäävamaks ja eredamaks :)