Ilma õhtujuhita

8 postitust / 0 uut
Viimane postitus
monna001
Võrgust väljas
Liitus: 4 Jaan 2008 - 13:33
Ilma õhtujuhita
21 Mai, 2008 - 09:59

Tere, kas keegi on korraldanud, korraldamas pulma või vastuvõttu ka ilma pulmaisata (õhtujuhita)? Kuidas olete hakkama saanud, mis tegemised (mängud, või muu) olid organiseeritud? Kes teid aitas või tegite kõike ise?

Francine
Re: Ilma õhtujuhita
21 Mai, 2008 - 10:05

me algul tahtsime teha ilma pulmavanemata,kuid siis mõtlesime,et tahaks rahulikult oma pulmapidu pidada.mitte muretseda sellepärast,kas kõigil on hea ja kas kõik on korras.
kindlasti on ka võimalus,et seltskonnas keegi aktiivsem võtab ise pulmavanema ameti üle peol.selletõttu on jällegi teil kergem.
loodan,et saate ilusti hakkama:)

alati koos:)

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
Re: Ilma õhtujuhita
21 Mai, 2008 - 10:39

Mina olen käinud pulmas kus ei olnud õhtujuhti-pulmavana. Kõik sujus kenasti kuna pruutpaaril oli endal mõeldud välja lahe kava ja nad olid endale appi võtnud ka paar külalsit. Kokkuvõttes oli asi väga lahe, kuigi pruutpaaril selle võrra rohkem tegemist!

Katrin Kollist
Võrgust väljas
Liitus: 19 Sept 2006 - 19:49
Re: Ilma õhtujuhita
21 Mai, 2008 - 19:50

Kõik oleneb sellest kui head suhtlejad, aktiivsed inimesed te ise olete. Siiski, siiski räägid Sa oma pulmapäevast (üks olulisemaid hetki/päevi Sinu elus), mina soovitan nautida iseennast oma tulevast kaasat, head seltskonda ja kõik muu jätta ikkagi pulmavana kanda. Õhtujuhi "rolli" soovitan katsetada oma sünnipäevadel.

Vana tegija
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 10:05
Re: Ilma õhtujuhita
21 Mai, 2008 - 22:22

Meil oli pulm isa pulmaisata ja konkreetse õhtujuhita. Kuna seltskond oli ka suht väike (30 inimest), siis ei olnud raske neid ka "ohjes hoida" :)
Mängud said mängitud, kõigil oli lõbus, saime oma pulma natida küll, ei olnud mures selle pärast, kas kõigil hea olla.
Oleneb muidugi kui palju rahvast tuleb, et kui rohkem kui 30 siis vist oleks õhtujuhti vaja. Meil olid abiks mehe tädi ja äia elukaaslane, kes siis mänge läbi viisid. Ja bändimees aitas ka üht teist läbi viia :) Kõik loksus nagu iseenesest paika, et ei olnud mingit tohutut organiseerimist. Muidugi enne pulmi oli kokku lepitud inimestega, et kuna pulmaisa ei tule, siis mehe kasuõele sai antud ülesanne, et mõtleks mänge välja. Ma ei ütleks, et seoses pulmavana puudumisega meil oleks tegemist olnud ja käed-jalad tööd täis.

monna001
Võrgust väljas
Liitus: 4 Jaan 2008 - 13:33
Re: Ilma õhtujuhita
22 Mai, 2008 - 09:21

Päris julgustav oli lugeda kommentaare, pidada pidu ilma pulmaisata, kohe kergem hakkas:) Nüüd liigub mõte ikka rohkem ja rohkem selles suunas, et korraldame peo ise, kaasates mõnda paremat sõpra. Enam-vähem temae, mida soovime peol ka teha. Plaanis on siis tervitusnaps, nime ärasaatmine (eeldatavasti koogikeste söömise näol, ei tea veel kas teen koogid nimetähe kujulised või siis glasuuriga nimetähed peale), avatants, pulmaküünla süütamine (kõik külalised ringis, väiksem küünal käib ringi, soovivad soove noorpaarile ning viimaks siis emad süütavad meie küünla), vanemate tänamine, pruudikimbu viskamine, tordisöömine. Loomulikult on vahepeal ka tantusud ja suupisted. Peakski vist kõik olema.
Igatahes suured tänud, kes viicisid oma mõtteid väljendada ning süstisid mulle usku juurde:))

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Ilma õhtujuhita
22 Mai, 2008 - 10:39

Ilma pulmaisata võimalik teha pulma,kus külalisi 30 või alla selle,kuid suurema rahvaarvuga peo puhul on see lausa võimatu.Muidugi on võimalus alati kautada ka kedagi tuttavatest-sugulastest,kes hea jutu ja organisaatori võimetega.
Olen ise ka põris palju pidusid organiseerinud ja läbi viinud,kuid alati teinud kellegagi kahasse,sest pole tahtnud kogu vastutust enda peale võtta ja koos tehtu ikka parem.
Pulmades aga tahaksin,et peo kõige tähtsamad tegelased saaksid seda nautida täie rinnaga ja ei peaks olema muus ametis tegevad.See on minu arvamus.
Kõike ilusat!