Ilma pulmaisata...mida teha :)

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
jankake
Võrgust väljas
Liitus: 19 Aprill 2010 - 11:23
Ilma pulmaisata...mida teha :)
19 Aprill, 2010 - 11:35

Plaanime pulmapidu pidada vanematekodus, mereääres, männimetsas... Hetkel on plaanis kutsuda umbes 30inimest. Kas on keegi, kes käinud ilma pulmaisata pulmas... mis seal tehti ja kas oli väga puudu sellest tegelasest :) Meil tulevad ainult parimad sõbrad ja lähedasemad sugulased... Ette tänades!

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: Ilma pulmaisata...mida teha :)
19 Aprill, 2010 - 12:46

meil ka kuskil 25 inimest ja seda sisi korteris ning pulmaisa me küll ei võta, sest seal laseme just sugulastel omavahel tuttavamaks saada, sest vanemad on omavahel tuttavad st. teavad üksteist aga mingit läbikäimist nende vahel olnud pole. Ja teised sugulased ei tea üldse üksteist. Seega mina arvan küll et kui teil mingi väga suur maa-ala seal pole sisi võite ise näidata külalistele korraks, kus mis on ja enamus asju toimub teil ju nagunii kas sees või siis on väljas kaetud laud mille ümber inimesed on.
Kuid eks pead ist otsutama, kas sinu meelest on sinna pulmaisa vaja või võtad mõne lõbusama ja seltskondlikuma pulmakülalise, eks suti asju kordineerib jmt teeb.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Ilma pulmaisata...mida teha :)
19 Aprill, 2010 - 14:19

Tervitus-

Ega ei peagi midagi tegame kui ei taha ja kui on selline mõnus lähikondsetest koosnev seltskond :D

Aegajalt on ju tore lihtsalt juttu ajada ning tunda mõnu sellest, et sõbrad on kohal. Tegelikult olen kindel, et kui ütlete, et selline asi on plaanis, teevad teie tõbrad niikuinii mingid toredat tükid teile katsetuseks.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee
__________________________________
Ma teen seda tõepoolest heast meelest...
www.pulmad.ee
www.pulmaisa.ee
www.svadba.ee
www.weddings.ee
www.twitter.com/pulmad

kati101
Kasutaja kati101 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2009 - 14:23
Re: Ilma pulmaisata...mida teha :)
19 Aprill, 2010 - 18:32

Meil on ka väike pulm, 35 inimest ja ei ole pulmaisa, lihtsalt üks aktiivne inimene( ta on ka varem pulmi korraldanud) kordineerib tegevust, oleme koos mõelnud välja mida teha, sest meil on päris palju külalisi, kes ütlesid, et ei kannata mingeid mänge ega organiseeritud tegevusi. Pillimees on ka valitud selline, kes suhtleb rahvaga, seega arvatavasti pulm tuleb kena. Vahepeal ma olen küll mõelnud, et äkki peaks ikka otsima päris pulmaisa, aga samas jälle loodan, et ehk mu tuttav saab hakkama, eks seda ole varsti näha :)

MJK
Kasutaja MJK pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2010 - 21:06
Re: Ilma pulmaisata...mida teha :)
19 Aprill, 2010 - 18:55

Ma arvan, et sa ei pea muretsema sellepärast, et pulmaisa puudub. Oma lähedastega saab ju ka palju nalja ja ma arvan, et ikka teete midagi huvitavat. Oleks meil ka mingi maakoht kus saaks pidada oma lähedastega siis ei teekski mingeid suuri pulmi nagu praegu plaanis ja siis ei kutsuks ka pulmaisa. Nii et ole mureta :)