Ilupildid mitu päeva varem

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kuuhaldjas
Võrgust väljas
Liitus: 9 Aprill 2010 - 16:06
Ilupildid mitu päeva varem
7 Juuli, 2010 - 12:07

Kas keegi teist on ilupildid enne õiget pulmapäeva ka valmis teinud? See aja planeerimine on täitsa keeruline, ei taha nagu tervet päeva ka soengu ja meigiga olla, elame maal ja seega kulub aega juba autosõidule üksjagu. Tuli mõte, et teeks siis mõned päevad varem valmis, lastel ka lihtsam, aga see poleks ju nagu päris see - pole kimpu ja soeng on ka kindlasti veidi teistsugune... Aga ilusaid pilte ikka tahaks:)

Greete Purre
Kasutaja Greete Purre pilt
Võrgust väljas
Liitus: 2 Juuni 2010 - 13:37
Re: Ilupildid mitu päeva varem
7 Juuli, 2010 - 12:19

Aga kas ilupilte järgmisel päeval ei annaks teha?
Ettevaatlikult magada (kui on ette planeeritud selline asi), hommikul soengut ja meiki pisut korrastada (kui pole just väga keeruline soeng), kleit uuesti selga ja... :)

kui kimp on korralik ja lilled on otsapidi selle rohelise vett imava asja sisse pandud (ma ei mäleta selle nime) saab ka selleks ajaks kimpu kasutada. Sõrmused on ka siis juba sõrmes ja saab nendega mängida :)

ja mis põhiline, pole mingit ajapiirangut ega hirmu et kui kleidiga midagi juhtub siis kuidas selle pulmadeks ruttu puhtaks saaks :)

Harrastusfotograaf
http://www.greetefoto.com

tripaleenu
Kasutaja tripaleenu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Dets 2009 - 09:54
Re: Ilupildid mitu päeva varem
7 Juuli, 2010 - 20:10

Ma teeks ka pigem päev hiljem. Siis pole enam nii suurt pinget peal nii ajagraafiku kui ka kleidi suhtes. Ka pilte annaks teha kohtades, kuhu pulmapäeval minna ei saa, sest kleit võib mustaks saada. See on nii kihvt, kui pildid on tehtud natuke ebatavalisemas kohas kui vanalinna tänavad ja Radissoni katus või lossiõu. Pulmapäevajärgsele pildistamisele saab ka pisut lihtsama soengu teha, ongi loomulikum ja vabam. Mõned ilupildid tehakse ju ka pulmapäeval tseremoonia ajal ja pärast seda, niiet nn päris soeng ei jää kajastamata.

Ma ise tulin selle variandi peale natuke liiga hilja, plaanid olid juba tehtud. Kuigi ka samal päeval pildistamisel pole viga, oleks järgmisel päeval see veel mõnusam olnud!

Andresj
Kasutaja Andresj pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Märts 2009 - 22:08
Re: Ilupildid mitu päeva varem
7 Juuli, 2010 - 23:36

Kui Sul on juhtumisi proovimeik ja -soeng tulemas, siis on see väga hea võimalus pildistamiseks. Olen korduvalt nii pruutpaare pildistanud, kimbu puudumine on kõigest väike detail. Mõned päevad peale pulmi on ka hea, siis võib natuke hoogsamaid ideid realiseerida ja kui ka riided peaks selle käigus natuke määrduma, pole paanikat. Kohe pulmajärgsel päeval Sa pildistada ei taha, puhkamine on vist parem mõte ;)

http://stuudio.com/pulmad/ - Pulmafotograaf & Fotostuudio Tartus

Kuidas pildil suurepärane välja näha? Profifotograafi nipid, vaata videot.
Kvaliteetsed pulmaraamatud: Fotoraamat

kadrik
Võrgust väljas
Liitus: 18 Nov 2009 - 21:28
Re: Ilupildid mitu päeva varem
8 Juuli, 2010 - 16:42

Mina julgustaksin ikka samal päeval tegema :) pole hullu, kui peab päev otsa soengus meigis olema. Ilmselt on veidi keerulisem, kui ilm on väga palav, kui mõistliku temperatuuriga ei tohiks korraliku soengu ja meigiga probleeme olla. Läksin juuksuri juurde kell 9, u poole 12 ajal oli ka meik peas. Juuksur tegi õnneks oma kodus ja meikar tuli minu koju, see hoidis meile nii tunnikese autosõidu aega kokku, elan ka maal. Soengus-meigis sõitsime peokohta, tegime seal veel väikseid ettevalmistusi, jagasime juhiseid, umbes kahest tegime fotod ja alles 17 oli tseremoonia ja pärast siis pidu samas kohas. Meik pidas väga hästi vastu, mingi kell (22 äkki) mainis fotograaf, et veidi võiks meiki värskendada (oleksin vähese puudri ja huuleläikega ka ise hakkama saanud, aga oskajad abilised oli), kui tahaks. Elus lill juustes pidas ka superhästi vastu, kell 5 hommikul oli küll juba veidi närtsinud, kuid pidi ka palju üle elema.
Soengut oli enamvähem veel ka järgmisel päeval, kuid ilma lilledeta, samas poleks ilusaid pilte ilmselt saanud, kuna magada sai vaid paar tundi.
Pigem võiks ilmselt proovida siis proovimeigi ja soenguga ja kimpu siis õigel päeval, kui on kindel soov muul ajal pildistada.
mingit erilist kartust, et kleit eelnevalt mustaks läheb küll ei olnud ja me tegime ilupilte peamiselt looduses (muru, metsaalune jms).
Edukat planeerimist.