Kindla lõpuajaga pulm?

10 postitust / 0 uut
Viimane postitus
pruut2009
Võrgust väljas
Liitus: 21 Juuli 2009 - 14:53
Kindla lõpuajaga pulm?
31 Juuli, 2009 - 11:01

Otsustasime, et teeme oma pulma suhteliselt kindla lõpuajaga ja märkisime selle ka kutsele. Peamiseks põhjuseks oli enda väike laps, kes nagunii ei jõua üle kella 2 üleval olla ja noh lihtsalt enda tahe ka, et asi väga hulluks kätte ei läheks, no ühesõnaga, meile tundus nii sobivam. Külaliste jaoks on tellitud bussid, et keegi ei peaks oma autoga tulema (laulatus ja pidu toimuvad ühes kohas, nii et pulmarongi ei tule) ja needsamad bussid viiksid inimesed ka peopaigast (Tallinnast veidi väljas)linna ja võimalusel ikka sinna, kuhu rahvas soovib (mõtlesime külaliste mugavuse peale). Nüüd kui kutsed kätte antud, on paljudel esimene reaktsioon, et misasja, viskate meid välja või ja et mis pidu see on kui nii vara (kell 2) lõpeb? Kuidagi paha tunne on, et kas me tõepoolest oleme imelikud, et kutsete saamisel esimese asjana öeldakse, et mis pidu see sihuke üldse on, mis nii vara ära lõpeb...? Oleme ka juurde lisanud, et kedagi välja ei visata ja loomulikult kui pidu hoos, ei aja keegi kedagi minema ja pidutsetakse kauem. Lisaks on järgmisele päevale planeeritud piknik kõikidele külalistele. Aga praegu on küll väga paha ja löödud tunne, nagu teeks liiga külalistele. Mis teie arvate, kas oleme väga isekad ja kas peaks pingutama nende meeleheaks ikka hommikuni välja?

hels
Võrgust väljas
Liitus: 22 Mai 2008 - 15:25
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
31 Juuli, 2009 - 11:11

Minu arvates on selline piiramine täiesti normaalne. Olen käinud mitmes pulmas, kus peo lõpuaeg on ettemääratud ja see on aidanud pidu kompaktse ning selgelt piiritletuna hoida.
Mul on ka kogemus ühest Šoti pulmast, kus pidu lõppes täpselt keskööl. Peale seda viidi külalised bussidega laiali, kud mitmetel juhtudel jätkus jõmin kellegi juures kodus.
Kokkuvõttes, minu arvates ei peaks te teiste arvamuse pärast põdema, seda enam kui teil on väike laps, kes peaks lapsevanemate tegemistes number üks olema. :)

niinekas
Võrgust väljas
Liitus: 30 Juuli 2009 - 20:01
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
31 Juuli, 2009 - 12:30

Väga inetu reaktsioon teie külalise poolt. Mina vastaks, et kui ei sobi, ei pea tulema. See on noorpaari päev, mis arvestab ainult ja ainult nende soovidega.
Meil on väga romantiline rannapulm kohe septembri algul ning kestvusega u 4-5 tundi kokku. Kes soovib ööni pidutseda vm asju teha, sel vaba valik. Me teeme pulma ja vastuvõtu ikkagi enda soovide kohaselt, mitte ei arvesta teiste inimeste eelistustega.
Samuti ei koorma me end piduliste majutuse, trantspordi ja muuga. Sel päeval keskendume me ainult ja ainult endale :)

IvyWalker
Kasutaja IvyWalker pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2008 - 17:00
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
31 Juuli, 2009 - 13:16

Kuna abiellusime välismaal, siis lähedaste rõõmuks tegime peo ka Eestis.. Ja mina panin kindlalt kutsele kirja 18.27 algab, 1.27 lõpeb. Keegi vinguma ei hakanud, aga ma saatsin kutsed ka meiliga.
Paraku oli aga nii, et teatud kamp oli veel kell 2 meil toas ja röökis täiest kõrist "karaoket". Ma ütlesin, et paraku tuleb otsad kokku tõmmata, viimased laulud laulda ja siis on kõik.
Loomulikult lendasid VÄGA vihased pilgud minu suunas, aga välja nad kõik kobisid. Seal nad lällasid 5ni ja läksid telkidesse magama. Andsin vorstid, krõpsud ja joogid neile ka kaasa.
Ise koristasin tube kella 3ni ja siis vajusin rammestunult magama, selgroog tagumikust välja kukkumas kuna pidin päev otsa olema ettekandja, pulmaisa, pulmakorraldaja, toitlustaja ja pruut...

Praegu keegi viha ei pea, aga tol hetkel olin ise päris pahane, et kui mul on kellaaeg märgitud, millal lõbu läbi, siis mida kuradit neil veel solvuda, kui ma tahaks ka magama minna, mitte nende röökimist kõrvaltoast kuulata...

Piretly
Võrgust väljas
Liitus: 17 Juuli 2009 - 11:33
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
31 Juuli, 2009 - 14:39

Meie panime ka kutsele peo lõpu kellaaja. Külalised andsid tagasisidet, et nii ongi asi selgem.
Ka pulmaisa ütles, et pidu jääb paremini meelde, kui see kõige toredama koha peal ära lõpeb. Meile see mõte meeldis. :)

kikuoma
Kasutaja kikuoma pilt
Võrgust väljas
Liitus: 30 Juuli 2008 - 08:57
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
31 Juuli, 2009 - 16:23

Ka meie pulm on väga kindla lõpuga. Soovime ise koos vanematega hotelli sõita, et nendega koos järgmise päeva hommik kenasti veeta. Meie pulm kusjuures lõppeb kella 23.00 paiku (algab kell 18), suurt pidu ei tee, pigem selline suupistelauaga koosviibimine, kust ei puudu ei pulmarong, pulmatort, pulmavalss jmt. Pulmaisaga arutasime ka, et kas nii võib ikka teha ja tema julgustas igal juhul tegema just nii nagu ise soovime. Pärast kui meile pulma kava saatis, oli väga kenasti kirjutatud peo lõpuks- lõpukallistus. Kindlasti ei häiri see mitte kedagi, et soovite oma pulmapäeva teha just sellise nagu ise olete mõelnud! Julgust rohkem!

Katrose
Võrgust väljas
Liitus: 30 Juuli 2009 - 13:00
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
31 Juuli, 2009 - 16:35

See on teie kahe päev. Teie otsustate keda ja kuidas te soovite oma päeva tähistama. Teiste kulul on alati tore pidutseda ...

Ära võta seda südamesse. Selline käitumine on nõme nende poolt.

Jõudu ja jaksu! Ja ilusat pidu!

Ellin
Võrgust väljas
Liitus: 16 Veebr 2009 - 16:02
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
31 Juuli, 2009 - 20:12

Ka meie planeerime oma pulma lõpu samamoodi, ainult et peo lõpp on 24.00 (algab 18.00). Täpselt samamoodi oli peapõhjuseks oma väike laps, aga ka osade külaliste väikesed lapsed. Seda lugu lugedes oleks tegu nagu enda pulmaga, sest ka meil on tellitud rahva toomiseks ja viimiseks buss, nii et konkreetset lõppu on suhteliselt lihtne korraldada. Oleme siiani saanud igati mõistvat tagasisidet, ainult ühed külalised, kes niikuinii tulla ei saa, on negatiivset arvamust avaldanud. Mina leian, et igaühe meele järgi ei saa olla ja kuna tegemist on ju eelkõige pruutpaari päevaga ja peoga, mis tähistab nende armastust, siis peaks kõik olema just täpselt nii korraldatud, nagu noorpaar heaks arvab. Pealegi, nagu siin juba enne mainiti, jääb pidu paremini meelde, kui kõige lõbusama koha peal ära lõppeb:)

ribell
Võrgust väljas
Liitus: 2 Märts 2008 - 18:08
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
1 August, 2009 - 11:06

Meil oli pulmad 25.juuli ehk täpselt nädal tagasi ja meie kutsetel oli kirjas, et pidu kestab kella 1ni ja keegi midagi paha küll ei öelnud. Vastupidi - inimestele jäi peost väga väga hea tunne. Peo lõpukellaaja paikka panemise kasuks otsustasime seetõttu, et tahtsime jätta iseendale rohkem aega ja jaksu pulmasviidis veetmiseks ;)..

Tiit_S
Kasutaja Tiit_S pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Jaan 2009 - 14:47
Re: Kindla lõpuajaga pulm?
23 August, 2009 - 09:44

Meie märkisime kutsele, et pruutpaar lahkub süüdaöö paiku, reaalselt lahkusime umbes 1 aeg. Enamik inimesi lahkus koos meiega, aga pikapäevarühm jäi kella poole viieni peole, nii et kõik olid õnnelikud.

Ei ole paremaid halvemaid aegu, on ainult hetk, milles oleme praegu!