Pulmade planeerimine väljaspool Eestit

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Janne
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2015 - 22:27
Pulmade planeerimine väljaspool Eestit
29 Juuli, 2015 - 01:25

Tervitused siitpoolt Austraaliast. Kuna kihlasõrmus on sõrme saadud, siis tuleks vaikselt mõtlema hakata ka pulmakorraldusele. Sellest ka küsimus Teile, kas, kuidas või millal. Ühesõnaga, plaanis oleks pulmad korraldada järgmise aasta suvel. Ise saabume aga Eestisse alles mai kuu alguses. Nagu ma aru olen saanud, siis registreerimisele saab ennast kirja panna max kolm kuud varem ja min 1 kuu. Sellisel juhul ei jätaks see meile väga palju aega pulmakorraldamiseks. Või kuidas neid asju targem oleks ajada, kas broneerida koht, pulmaisa jne varem (praegu?) ja siis loota, et saame ka registreerimise samale päevale? Mis on Teie soovitused, kust alustada oma pulmaplaneerimist, kui ise oled samal ajal 1000ndete kilomeetrite kaugusel?
Cheers!

Anti Einpaul
Võrgust väljas
Liitus: 20 Aug 2006 - 19:07
Re: Pulmade planeerimine väljaspool Eestit
3 August, 2015 - 00:09

Palju õnne, Janne!
Jah, soovitan kindlasti leida võimalus valida ning broneerida ära oma eelistatud peopaik, muusikud ja pulmaisa esimesel võimalusel. Siis on edasi rahulikum ja kõige ülejäänuga jõuab järgemööda tegeleda aja edenedes.
Kirjutan meeleldi pikemalt otse postkasti, kui saadad oma aadressi - pidulik [at] anti.ee
parimatega
Anti Einpaul
www.anti.ee

maretm2lk
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2015 - 11:45
Re: Pulmade planeerimine väljaspool Eestit
3 August, 2015 - 11:15

Hei, Janne!

Nii naljakas.. Tundub, nagu oleksin ise selle postituse kirjutanud.

Nimelt, kuni veel septembrini elame ka kängurumaal Perthis ja märtsikuus sain endalegi sõrmuse sõrme.

Palju õnne!

Me lähme tagasi Eestisse juba septembris, aga päris palju asju pulmade osas on juba planeeritud. Pulmad toimuvad järgmise aasta juulis.

Me oleme ära broneerinud koha, cateringi, bändi, fotograafi ja seda kõike meili teel. Kleidi olen ka välja valinud, aga tellin hiljem. Meil on juba kogu uurimistöö tehtud, eelarve paigas. Põhimõtteliselt tuleb ainult koju tagasi minna ja kõige eest maksma hakata :)

Soovitan soojalt, hakka juba tegutsema. Fotograafid on juba kõik bookitud.. Bände on raske saada.. Parimad pulmaisad on lausa kaks aastat ette bronnitud! Kui sa alles Eestis maikuus hakkad planeerima, siis jääd paljudest headest/odavatest teenustest ilma.

Registreerimise saate samale päevale kindlasti! Mulle ütles Õnnepalee, et kui tahame väljaspool maja paaripanijat bronnida, siis seda saab teha alles alates jaanuarist. Aga kuna Õnnepalee tegijad küsivad uskumatud 650 euri väljaspool maja tseremoonia eest, siis otsustasime, et leiame mõne toreda notari, kes teeb selle poole summa eest kindlasti. Ja notareid on ju tuhandeid :)

Kui vajad nõu ja abi planeerimise osas või lihtsalt muljeid jagada, võid mulle kirjutada maretm2lk [at] gmail.com
Mis osariigis muide pesitsed?

Cheers!
Maret