Video

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Pippi
Võrgust väljas
Liitus: 5 Sept 2006 - 13:03
Video
10 Aprill, 2007 - 13:16

Kas Te kõik võtate lisaks fotograafile ka videomehe? Ise ei suuda otsustada, sest oleme paari näidistvideot vaadanud ja kohe mitte ei tule sellist head emotsiooni peale...või siis on asi autoris?! Ehk on soovitada kedagi head filmima? Ja veel, kes oskab soovitada, kust laenutatakse Tln-s ehteid?

villarosa
Võrgust väljas
Liitus: 6 Veebr 2007 - 14:35
Re: Video
10 Aprill, 2007 - 13:30

oo! See on hea teema, minu meelest ei ole vaja videomeest võtta! Meil oli sedasi, et minu tulevane abikaasa arvas algul, et videot ei ole üldsegi tegelikult vaja.., et tema on pulmades videosid filminud ( sest ta töötab sel alal profina.. ) ja ütles, et need videod on alati nii igavad, et me niikuinii pärast seda tulevikus ei vaata, mina käisin jälle peale, et tema äkki ei vaata, a kui meil pisikesed tüdrukud kunagi peaks sündima, siis nemad muidugi tahaksid ju näha!!!
No ja nüüd me otsustasime, et teeme sedasi, et tema toob oma profikaamera ja siis me kasutame ka minu vanemate kaamerat ning filmime ise. Filmijateks on siis minu vend profikaameraga ja kes iganes selle teise kaameraga.
Filmi inspiratsiooni otsisin ma youtube.com´st, vaatasin, et kuidas teised on filminud ja nii... ja pärast saab mu kaasa filmi kokku panna.. (kui ta viitsib, :D) ...

Igatahes on see vahva asi minu meelest, ise filmida,.. saab palju personaalsemalt... ei filmi ainult kuivalt, vaid filmid inimesi, emotsioone.. Mina tahan sellist asja KOHE KINDLASTI filmilindile jäädvustada, et mis nägu on minu tulevane kaasa sel hetkel, kui ma kiriku uksest sisse kõnnin! :D
näiteks meeldis mulle see video: http://youtube.com/watch?v=aMUnM4KJorE
aga seal on paremaid ka... :)

sirlit
Võrgust väljas
Liitus: 13 Jaan 2007 - 00:30
Re: Video
10 Aprill, 2007 - 14:04

Vot mina mõtlesin ka, et ei taha videot (kui olin vadanud näidiseid) igavad, venivad pikad jne. Kui sea eelpool mainitud näidist vaatasin hakkasin küll mõtlema, et voh selline lõbus ja lühem kokkuvõte võiks küll olla. Ei raatsi ka jälle 10 000 krooni video eest ka välja panna,niiet ootan huviga soovitusi :)

Pippi
Võrgust väljas
Liitus: 5 Sept 2006 - 13:03
Re: Video
10 Aprill, 2007 - 14:15

No just! Vaatasin praegu kah ja hoopis teine iva:-) Samas ei tahaks jälle kellelegi külalistest sellist kohustust kaela panna...aga samas suvalist võõrast inimest ei tahaks kah kaameraga nina ette - tekitab mu meelest sellist ebameeldivat pinget?! Kuna fotograaf on tasemel, siis ei tahaks kah videosse nii palju panustada.

villarosa
Võrgust väljas
Liitus: 6 Veebr 2007 - 14:35
Re: Video
10 Aprill, 2007 - 22:08

Aga kui te ei taha, mõnele sõbrale sellist kohustust anda, siis laske kaameral ringi käia... siis igaüks filmib natuke, soovib teile ilusaid soove.. saate siis video sellisel kujul nagu külalised teie pulmas seda nautisid. Tähtsamate kohtade jaoks võiksite siiski ju venda või onu või mõnda sõpra paluda kaamerat hoidma. :)
Põhjus, miks me tahame, et ainult üks filmid.. või vähemalt on filmija kohustustega on see, et siis on tal kaamera asukoha üle kontroll, et nii kallis kaamera ära ei kaoks, see oli meie point :)
Ma ei tea muidugi, kas mu vend jõuab kogu õhtu filmida, aga ju siis keegi teine filmib ka, aga lõpuks peab kaamera siiski venna kätte jõudma jälle :)