Videomeest Tartust

9 postitust / 0 uut
Viimane postitus
luckyme
Kasutaja luckyme pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aug 2009 - 11:34
Videomeest Tartust
24 Aprill, 2010 - 16:54

Mure on siis videomehega, endal ühtki tuttavat pole ja päris proffessionaalid võtavad hingehinda, kas kellelgi oleks soovitada videomeeest, kes saaks oma tööga hästi hakkama, aga ei võtaks higehinda? Võib olla ka kellegi tuttav, kes hobi korras teeb filmimisi, peaasi lihtsalt et käsi ei väriseks ja oskaks pärast selle video ilusti kokku ka panna:)

OOtan soovitusi:)

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: Videomeest Tartust
24 Aprill, 2010 - 19:05

mis see hinnaskaala umbes olema peaks?

luckyme
Kasutaja luckyme pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aug 2009 - 11:34
Re: Videomeest Tartust
24 Aprill, 2010 - 19:34

ma ei teagi,sest see kelle me pidime saama,tolle oleks me täiesti tasuta saanud,sest tal kogemust palju,aga ta filmib aind hobi korras ja tuttav ka. No ütleme et mingi paari tuhande ringis?

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: Videomeest Tartust
24 Aprill, 2010 - 20:43

http://www.elisataimre.com/hinnakiri vaata seda lehte äkki ta sobib sulle. Hind on 5000-6000 kr. Tema pildid on olnud ka Eesti Päevalehes. Mulle tema tööd meeldivad, äkki sulle ka :)

MStudio.ee
Kasutaja MStudio.ee pilt
Võrgust väljas
Liitus: 24 Veebr 2010 - 18:23
Re: Videomeest Tartust
25 Aprill, 2010 - 17:05

Tere!

Saadke meile meil, teeme personaalse pakkumise vastavalt teie soovitud hinnaklassile ja teenusele :

info [at] mstudio.ee

Lugupidamisega,

M Studio Grupp
www.mstudio.ee
+ 372 53 441 551

--------------------------------------------------
aasta tegija 2010 by pulmad.ee
pulmavideo, pulmafotod, pulmameik
www.mstudio.ee

eggi
Kasutaja eggi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 02:26
Re: Videomeest Tartust
28 Aprill, 2010 - 12:31

 

Kardetavasti paari tuhande ringis ilusti kokku pandud pulmavideot pole olemas. Vähemasti nõnda võib väita pulmad.ee küsitluse baasil tehtud statistika ja enda 10 aastase kogemuse alusel.

  • 78% pruutpaare tellivad pulmavideo kuni 2000-5000 krooniga.
  • Videograafe on julgelt üle 15, valitakse aga enamasti vaid paari kandidaadi seast.

Ja mis on tulemuseks? Küsimusele "Kes teie pulmade ajal oli kõige nõrgem tegija?" enim vastuseid antakse videotegija kohta! Mis pole ka ime, kui 93% pruutpaare valivad endile videograafi vaid 1-2 kandidaadi seast. Tervelt 62% pruutpaare ei vali üldse videograafi, võetakse vaid esimene ettejuhtuv.

Kirjutan, sest vastasel juhul pettumus võib olla kiire tulema. Eks oma "panuse" pettumuse tekkele annavad ka tegijad ise, kui vahel nimme hiilitakse näidisvideote näitamisest kõrvale, - on ju sõnade abil ootusi hellitada palju lihtsam.

Kindlasti on kusagil olemas oma ala fänne, aga leida neid pole kerge.

Ja viimaks, hinnad pole kivist, aga hind üksi ei tähenda midagi. Laulusalmid pakettidest ja -refräänid tehnika professionaalsusest võivad mõjuda küll lummavalt, aga määravaks osutub siiski vaid tulemus. Ja seda tulemust soovitan näha juba enne kui lüüakse käed!

Edu ja jaksu!

lugupidamisega, Ivo Eggi

valikuväli: http://www.pulmad.ee/kataloog/Video

lugupidamisega,
Ivo Eggi

kvkv
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2010 - 13:38
Re: Videomeest Tartust
29 Oktoober, 2010 - 16:14

Tahtsin ka oma positiivset kogemust siin teema all jagada.
Me võtsime pulmavideot tegema inimese justnimelt Tartust ja oleme tulemusega väga väga rahul.
Alguses küll kõhklesime, et kas mõtet üldse videot teha, aga ma tõesti olen oma sõpradele tänulik, kes siiski soovitasid selle kulutse teha ja videomees võtta. Sest ütlen ausalt - mulle jättis video isegi suurema emotsiooni kui piltide vaatamine.
Meil tegi video selline inimene nagu Raul Rooma. Ta küll igapäevaelus tuntud teises valdkonnas, kuid on väga professionaalne videote tegemises. Meil ta filmis tervet pulma, koos oma partneriga, niiet materjali, mida hiljem töödelda oli kindlasti palju. Aga kokku tuli video 45 min pikk, nii nagu soovisime. Kuna pulm oli filmitud kahe kaameraga, siis tõesti sai tulemus väga kihvt ja mitme nurga alt. Samuti nägi ta väga palju vaeva video kokku lõikamisega, et tulemus jääks loomulik ja mitte hüplik.
Igatahes panen numbri ka, kui keegi huvitatud - 5022352.

Lyysy
Võrgust väljas
Liitus: 14 Veebr 2011 - 21:30
Re: Videomeest Tartust
14 Veebruar, 2011 - 21:47

Hei,
Me leidsime videotegijad Tartust ja jäime väga rahule!
M Studio Grupp on väga professionaalne ja kliendi soovidega arvestav tore grupp inimesi, kes tulid Tallinna kohale ja tegid meie erilisest päevast ilusa video. Ka hinnapakkumisega jäime väga rahule ja nende veebilehel on mitmeid näidiseid.
Me valisime ikka päris mitme kandidaadi hulgast, kuid nii mõnigi, nt Ivo Eggi, jättis kohtumisel ebaprofessionaalse mulje.
Kindlasti saage kokku videotegijatega ja vaadake näidiseid, enne otsustamist!!!

eggi
Kasutaja eggi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 02:26
Re: Videomeest Tartust
22 Veebruar, 2011 - 01:45

Lyysy kommentaari viimane lause, et küsige näidisvideosid, on kuldaväärt lause. Justkui oleks see mu enda kodukalt "copypastetud" ;) 

Aga mitte sellest ei tahtnud ma siin sõna võtta. Minule kirjutas üks minu kolleeg (peaks vist ütlema, et pigem konkurent), et pöörata tähelepanu siin videofoorumis toimuvale käitumiskultuurile. Juttu saab olema laimukampaaniast, mille autorit pole raske leida, niisamuti ka põhust. 

Jutt on mõistagi meie üliagarast M Studiost, kes viimasel ajal vahendeid enam ei vali. Millest selline tähelepanek:

1. Lyysy annab siin teemas kommentaari kohatult hilja (vaadake teemaalgataja kuupäeva). 

2. Lyysy registreerib ennast pulmad.ee kasutajaks vahetult enne kommentaari tegemist. Vägisi jääb mulje, et ainult selleks ta ennast registreeriski. Veider, aga aina veidramaks veel läheb. 

3. Antud kommentaari tegemisest 2 minutit hiljem ta copypasteb täpselt sama kommentaari ka teise teemasse, mis osutub sama kohatuks, sest Lyysy jälle soovitab pruudile, kellel pulm on juba toimunud. LINK ISE

4. Lyysy on välja valinud just Tartu tegijaid puudutavad teemad, kuigi ta enda pulm toimus Tallinnas. Nonoh.

5. Lyysy postituse motivatsiooniks on raske pakkuda midagi muud, kui MGrupi promomist, aga et seda teha esmaklassilise agressiivsusega, siis ta võtab ilma igasuguse tellimuse või ajendita laimata Ivo Eggi. Ja et Ivo Eggi ei ole ise Tartust, siis on ka laimamise põhjus parajalt kohatu. Aga lähme edasi, tasapisi ehk tagamaad selguvad. 

6. Lyysy-ga on veidrad lood. Jah, olen tõesti temaga kohtunud, juhul, kui ta on E.L.F (R) (ma pole veel otsustanud, kas avaldada ka tema nimi), kellel olid pulmad 21.08.2010. Ma kirjeldaks teda kui noort, kena ja  meeldivat inimest, kellega kohtumine kestis tunnike või natuke enam. Kohtusime Apollo raamatupoe kohvikus, kus vägagi põhjalikult tutvustasin talle pulmavideoteenust ja jätsin talle ka näidisvideod vaadata, rõhutades, et ta küsiks ka teistelt näidisvideosid. Miks see mul hästi meeles on, on see, et mul pole ühtegi klienti 10 aasta jooksul olnud, kes tagastaks minu plaadid absoluutse "tummusega". "Ma olen nüüd valmis videod tagastama, kus ma võiksin need üle anda? Liisi." - oli tema ainuke emaili kommentaar peale kohtumist. Kui läksin plaatidele järgi, andis ta plaadid ja... kogu lugu. Olin hetke täielikus segaduses, kuna ma ei saanud aru, kas ta plaate üldse vaatas, kas meeldisid või mitte, kas ta tahab pulmavideot või mitte. Võtsin siis nõuks ikkagi üle küsida, et mis tema videoteenusesoovist saanud on. Liisilt tuli vastuseks ainult üks lause: "Me võtsime kellegi teise." Ja kogu lugu. Lahkudes tundsin, et see oli ikka  parajalt kohtlane äraütlemine. Seni pole mul olnud mitte ühtegi äraütlemist, mida poleks kommenteeritud. Selgitusi antakse juba sellegi pärast, et kõik minu kohtumised klientidega on olnud ajaliselt väga pikad, keskmiselt 1-1,5 h. Eile näiteks läks pulmavideo tegemise kõikide nüansside lahtirääkimise peale koguni  2,5h. Üleeelmine kord oli 2h. Ja on veider, et Lyysy hindab kohtumist Ivoga ebaprofessionaalseks, aga kohtumisele pühendas tervelt tunni või enamgi. Lõpuks siis  minu uudishimu leidis ka vastuse, et kes oli see "keegi teine".  

7. Lyysy käitumisest olen nüüd mõndagi avanud, aga kuna Lyysy lahkelt väidab, et ta valis mitme kandidaadi seast, siis on siin foorumis kõikide teistegi videograafide kokkupuuted Lyysyga teretulnud. Samuti teilt, kallid pruutpaarid, kellega olen kohtunud, palun avaldada oma muljeid sellest, mida teile andis meie pulmavideoteemaline kohtumine. 

Et aga minu postituse teine pool ei lange kokku antud foorumiteemaga, siis tegin uue teema, mida lugeda saab SIIT

lugupidamisega,
Ivo Eggi