Aksessuaarid, DJ-d, Fotode printimine, Helitehnika, Inventari rent, Peokorraldus, Peotarbed, Ruumide kaunistamine, Valgustehnika, Video

Firmanimi või tegijanimi

funTIME showservice
Kontaktisik: 
Leho Valmas
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Pärnasalu 31
Telefon: 
+372 50 65 653
Linn: 
Saue
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
funTIME showservice / enjoy more
pidulik kliendisündmus Laagri Veho salongis
funTIME püromeeskond ei hoia end tagasi
väärikas vastuvõtt Estonia Talveaias
kosmoseteemaline pidu Pärnu hotellis Strand
funTIME laval esineb VLÜ
lava videodiskorile koos eriefektidega Voore külalistemajas
Power Hit Radio uue sageduse avamine Rakvere Spordihallis
Gala õhtusöök Tallinna Teeninduskoolis

Juba aastast 2003 on funTIME töökas meeskond pakkunud rõõmu pulmalistele, peolistele, sünnipäevalistele, suvepäevalistele jne.

Meie mahukas rendi- ning müügiladu asub Sauel, kuid ükski kena paigakene Eestis või kodumaast eemal ei ole nii kaugel, et me sinna ei jõuaks. Aitame alati ja rõõmuga.

funTIME renilaost leiab heli- ja valgustehnikat, video- ja konverentsitehnikat, lava- ja eriefektitehnikat. Dekoratsioone ja mööblit, fototehnikat ning palju-palju pisidetaile, mis selle vahele jääb.

Meie motoks on "naudi elu / naudi rohkem"! Meile ei meeldi pakkuda teenust tavapärases võtmes. Kui olla juba partneriks, siis kõrgemale, kaugemale ja vingemalt.

funTIME tehnilised lahendused on kompaktsed. Ülimalt kvaliteetsed ning pilkupüüdvad. Samas lihtsad ja professionaalsed. Meie töötajate hinges hõõgub alati energiasäde ning silmad on rõõmu täis.

Pruutpaarid saavad funTIME meeskonnalt vihjeid parimate peokohtade, catering firmade, floristide, fotograafide, esinejate ning ka tehniliste partnerite kohta.

Meil ei ole konkurente. Meil on partnerid. Ja partnereid on meil üle Eesti, üle Euroopa, üle maailma!

funTIME rendilao hitt-tooted pulmalistele on lambiketid, sisemise valgustusega mööbel, akutoitel kõlarid ja -valgustid, küünlajalad, soojendus-seadmed, ülikompaktsed kõlarid, professionaalsed fotoprinterid, väga suured (kuni 85") LCD ekraanid ja muud ilusad asjad!

Olete oodatud meie teenust meeldivate hulka lisama, et funTIME tegemistel silma peal hoida: https://www.facebook.com/FuntimeShowservice

Tegijad samast teemast !