Aksessuaarid, Juuksurid, Moeateljeed

Firmanimi või tegijanimi

Iilane Design - kübarate ja juukseehete valmistamine ja müük
Kontaktisik: 
Marge Iilane
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Raua tn. 21
Telefon: 
50 10 694
Linn: 
Tallinn
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
Vene keel

Kübarate ja juukseehete kandmine pulmas on paljudes riikides väga levinud ja kaunis traditsioon. Tasapisi hakkab kübarakultuur ka Eestis kanda kinnitama ja pulmadeks, juubeliteks, vastuvõttudeks, laste ristimisteks jt. pidulikeks üritusteks tellitakse ka meil üha enam disain kübaraid ja juuksekaunistusi.

Marge Iilane on kübarate ja juukeseehete valmistamist õppinud Inglismaal ja tegutsenud selles valdkonnas mitmeid aastaid. Samuti on ta ülemaailmse kübarameistrite assotsiatsiooni liige, olles nõnda kursis kõige uuega kübaramaailmas.
"Saan Teile pakkuda või valmistada laia valiku erinevaid stiile kübaraid ja juukseaksessuaare. Juukseehteid (ingl. keeles fascinator) ja kokteilkübaraid kannavad pulmas enamasti noored naisterahvad ning soliidsemas eas ämmadele aga sobivad suurepäraselt toredad klassikalised kübarad. Riietades väikesed pruutneitsid kaunitesse kleidikestesse on ka neil väga sobiv kanda peas uhkemaid juuksekaunistusi.

Kübaraid ja juukseaksessuaare on võimalik valmistada vastavalt Teie pea ümbermõõdule, kleidi või kostüümi moega kokku sobitades, mistahes värvides ja väga erinevate lisanditega. Kui soovite omale pulmaks kübarat tellida, siis tuleks tellimus aegsasti sisse anda, sest kübara
valmistamine on aeganõudev töö."

Kui elate mõnes teises riigis, siis kübarat on võimalik tellida ka interneti teel.
Iilane Design kübara- ateljee/näidiste ruumi avamisajad on märgitud kodulehele: www.iilane.com

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust!