Ansamblid, Fotograafia, Ilutulestik, Kingitused, Kunstnikud, Küünlad, Peokohad, Peokorraldus, Peotarbed, Tantsuõpetus, Tantsutrupid, Valgustehnika

Firmanimi või tegijanimi

Kelfirius TuleTeater
Kontaktisik: 
Margarita / Fire Angel
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Tulika 9/11
Telefon: 
+372 55 69 79 51
Linn: 
Tallinn
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Vene keel
Prantsuse keel
Kelfirius show

Kelfirius Tuleteater on professionaalne show grupp, kes peamiselt tegeleb tule-, valguse- ja pürotehnikaga. Kelfiriuse asutaja on Fire Angel Margarita, kes tegeleb tulega rahvusvaheliselt üle kümne aasta ning, kes on Eesti TuleArtistide Liidu eestvedaja ning Rahvusvaheliste TuleArtistide võistluste korraldaja Eestis.
Kelfirius on liidriks oma zanris nii show turul kui innovatsiooni ja mitmekülgsuse poolest.
Kelfirius on parim lahendus kui tahate lisada midagi erilist ja tõeliselt meeldejäävat oma sünnipäeva, pulma, firma või muule erksale peole. Tänu suurele kogemusele saame pakkuda show'd igas suuruses ja igas stiilis. Alates üheinimese tulekarakteri etteastest või romantilisest akrobaatilisest tuleduetist kuni suurejoonelise mitme inimese show'ni koos lavaliste eriefektide ja pürotehnikaga. Kelfirius toob Teile tormi positiivseid emotsioone ja teeb Teie peo erksaks ja meeldejäävaks.
Kõik Kelfirius'e liikmed on läbinud ja omavad tuleohutussertifikaati. Meil on spetsiaalsed vahendid ja kütused, mida võib ohutult kasutada ka siseruumides. Esinemised valmistatakse konkreetse ürituse jaoks, sõltuvalt selle teemast ja stiilist, koha eripära ja tellija soove arvestades. On voimalik tellida ka erinumbreid naiteks trummi, viiuli või laulja saatel või koss kõhutantsu, kapoeiro või teiste artistidega.

Tegijad samast teemast !