Ansamblid, Pulmaisad ja -emad

Firmanimi või tegijanimi

Ansambel Aare ja pulmaema Aime Mäeorg
Kontaktisik: 
Aare Mäeorg
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Viljandimaa
Telefon: 
+372 51 62 459
Linn: 
Viljandi
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi)

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi): 
Kogu ansamblile vajalik tehnika ja mikrofonid õhtujuhile

Ansambel AARE

 

Eesti tantsumuusika, polkast rockini, need on märksõnad, mis iseloomustavad Ansambel AARE't. Meie repertuaaris on igihaljaid rahva lemmiklugusid, veidi süldimuusikat, kaasaegseid hitte, kuid ka omaloomingut. Tantsumuusikast on kavas aeglane valss, rumba, jive, fokstrott, cha-cha-cha, tango, rock, saab tantsida ka perekonnavalssi, jenkat, lambaadat, kankaani ja muudki. Ansamblis AARE musitseerivad muusikud Aare Mäeorg ja Aime Mäeorg.

Ansambel AARE: Aare Mäeorg ja Aime Mäeorg

Meie bänd on hea valik eraisikute ja ettevõtete pidude ja meelelahutusürituste muusikaga sisustamiseks. Saate meid valida eraldi ansamblina, kuid ka koos peo või pulma juhtimisega. Oleme esinenud kõikjal, ka saartel ja tuleme rõõmsasti igasse Eestimaa paika, kuhu meid oodatakse!

 

Pulmaema Aime Mäeorg

 

Pulmad on inimese elus üks tähtsaim sündmus, selle suurepäraseks kulgemiseks on vaja kogenud pulmavanemat. Pakume teile pulmaema eraldi või koos Ansambel AARE’ga. Meie korraldatud pulm moodustab ühtse terviku - muusika, mängud ja teised osad on tasakaalus.

Pulmaisa (Pulmaema) ja Õhtujuht Aime Mäeorg

Arutame teiega varem läbi kõik pulma etapid ja panema paika peokava. Pulmas saadan noorpaari alates registreerimisest või laulatusest kuni hiliste õhtutundideni, pidu ei lõppe südaööl, hiljemgi pakume tegevust ja muusikat. Aitan koostada sõidu marsruudi ja teel pulmamajja suunan pulma-rongi tegevusi. Peo ajal tegutseme koos pillimees Aarega, kes saadab ringmänge ja ühislaule kitarril, toetab laulu ja muuga.

 

Tegijad samast teemast !