Ansamblid

Firmanimi või tegijanimi

Ansambel Rulli Magneetik

Kataloog

Kontaktisik: 
Lauri Rulli
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Tallinn
Telefon: 
+372 50 84 752
Linn: 
Tallinn - Kehra - Keila - Viljandi
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Vene keel

Ansamblis mängivad:
Lauri Rulli - laul, klahvpillid
Ain Trolla - saatekitarr, laul
Roland Jairus - bass, laul
Mihkel Pilt - kitarr
Kristjan Niiberg - trummid
Jürgen Kiik - heli, laul

Rulli Magneetik on peoansambel.
Pulmad, juubelid, suvepäevad, jõulupeod ja muud üritused, kuhu on vaja hoogsat tantsuansamblit, on meie ampluaa. Pakume erinevate ajastute tantsumuusikat, mis paneb südame põksuma ja jala tatsuma.
Peoansamblile kohaselt on Rulli Magneetik cover band.
Kasutusel on ka väljend “süldibänd”. Kogenud kulinaarina teate kindlasti, et turul on müügil erinevaid süldisorte. Valida võib odava ja karvase pekikamaraga kallerdise või delikatess-süldi vahel, viimane kõlbab ka presidendi vastuvõtul pakkuda.
Rulli Magneetik pakubki seda viimast.
Meie muusika on üdini aus, sünnib alati siin ja praegu, ühtegi isemängivat pilli me ei kasuta. Muusikalist pilti näeme laiekraanilt, valdame erinevaid stiile ja serveerime neid sobivas kastmes. Subtiitreid suudame kuvada lisaks emakeelele ka vene ning inglise keeles.
Ansamblisse kuulub viis pillimeest. Erinevalt teistest samalaadsetest ansamblitest saame lubada endale helivõluri ametikohta, kes puldi taga viimasedki ebakõlad harmooniaks kokku tagasi köidab.
Ansamblil on pikaajaline kogemus, räägitakse, et esimesed pillimehed tegutsesid sama sildi all juba sajandivahetusel. Tänane koosseis on ühte hoidnud aastast 2010 ja loodetavasti teeb seda veel pikka aega.

Tegijad samast teemast !