Ansamblid

Firmanimi või tegijanimi

The Skyline

Kataloog

Kontaktisik: 
Raul Arras
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Madara 31
Telefon: 
5014386
Linn: 
Tallinn
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
Vene keel

Tutvustus

THE SKYLINE ühendab endas neljast professionaalsest muusikust koosnevat ansamblit.
THE SKYLINE bänd esitab laia valikut mõnusat tantsumuusikat. Meie repertuaaris on rikkalik valik pop– ja rockklassika hitte läbi aegade nii eesti – kui ka inglise keeles. Hästi on vastuvõetud ka meie omaloomingut. Kogu vajalik kvaliteetne heli- ja valgustehnika ning transport on bändipoolt.
Tseremooniatel saame astuda üles ka akustilise kavaga.

Väike ülevaade meie repertuaarist.
Blondie - Maria, StevieWonder - Happy_Birthday, Tina Turner - Best, Nancy - Hellalt hoia mind, Police - Every Breath You Take, Anne Veski - Kallis Kuula, Sting - Kuldne Põld, Queen - Show Must Go On, Daft Punk - Get Lucky, Cyndi Lauper - Time_After_Time, FleetwoodMac - Little_Lies, Katy Perry - Part Of Me, Beatles - Here Comes The Sun, Katy Perry - Roar, Mariah Carey - Hero, OneRepublic - Love Runs Out, Pink - Try, Sara Bareilles - Olen valinud sind, Sinead OConnor - Nothing_Compares, Mike Oldfield - Moonlight Shadows, Prince - Purple Rain, Sade - 10. Smooth Operator, Avicii - Wakme Up, 6. LondonBeat - Ive´Been Think About You Jne...
Tagasisided meie esinemistest:
Tahtsin selle äärmiselt toreda ja meelelahutusliku õhtu eest tänada. Bänd oli supper, heli oli hea, valgus oli äge, kõik oli viimase peal. Pange samas vaimus edasi ja jõuate veel kaugele!
Minu suured soovitused igatahes teile.

Me täname kogu bändi meeldiva elamuse eest! Kokkumäng on teil väga hea ja ka lugude seaded on meeldivad. Saime positiivse elamuse.

Täname teid veelkord meeleoluka peo eest! Meie ja külalised jäime väga rahule.
Soovitame ka teistele! :)

Suured tänud teile! Meie jaoks osutus pidu fantastiliseks ja te aitasite sellele kõvasti kaasa, nagu oli näha ka täitunud tantsupõrandast :)
Meie soovitame teid igal juhul edaspidi kõigile.

Infot meie avalike esinemiste kohta
https://www.facebook.com/skyline.sound

Koduleht : http://theskyline.ee/

Võtke meiega ühendust:
tel. 5014386
raul [at] brandcreator.ee

Tegijad samast teemast !