Fotode printimine, Fotograafia, Fotoraamatud

Firmanimi või tegijanimi

Timo Ilves | Portree- ja pulmafotograaf
Kontaktisik: 
Timo Ilves
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Telefon: 
+372 5134581
Linn: 
Tartu
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel

Timo Ilves kutsub ennast loomeinimeseks, kes väljendab end vaheldumisi fotograafia, produktsiooni ja muusika loomemaailmas. Ta leiab, et olla väga hea pulmafotograaf tähendab pidevat eneseületamist ning uute piiride katsumist - väljakutse on ju luua unikaalne fotolugu, mis on iga kord pruutpaari oma nägu.

Timo Ilves kasutab pulmade pildistamisel võtteid nii jutustava reportaazi kui ka ajakirjandusliku moefoto maailmast. Selleks, et jäädvustada meeldejäävaid ja sageli ka dramaatilisi hetki, kasutab Timo oma töös oskuslikult olemasolevat loomulikku valgust ja ka keerukaid välkude süsteeme.

Lisaks oma peamisele tööle Eestis on Timo pildistanud pulmi ja üritusi ka USAs, Hiinas ja Austraalias. Tema suurepärane inglise keele valdamine ja positiivne ellusuhtumine ning vaba suhtlemine aitab ka mitmekeelsel pulmaseltskonnal ennast pildistamisel mugavalt tunda.

Timo Ilves pildistab teie pulmi üle kogu maailma. Oma päringud saate esitada elektrooniliselt aadressil info [at] timoilves.ee või telefonil +372 513 4581.

https://www.instagram.com/timoilvesphotography/

Tegijad samast teemast !