Fotode printimine, Fotograafia, Fotostuudio

Firmanimi või tegijanimi

Andres Jalak
Kontaktisik: 
Andres Jalak
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Õpetaja 9A
Telefon: 
5284104
Linn: 
Kogu Eesti (lisaks fotostuudio Tartus)
E-Post: 
Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel

http://www.jalak.ee/pulmad-ee/pic1.jpg

Tellides fotograaf Andres Jalak-u oma pulmafotograafiks, saate kingitusena kaasa professionaalse kujundaja poolt kokku pandud ja kvaliteetselt trükitud fotoraamatu.

Tegu on suureformaadilise paksude lehtedega fotoalbumi stiilis raamatuga, mis on trükitud teie pulmapiltidega, soovi korral kasutab kujundaja raamatus ka vannet, luuletusi, avavalsi laulusõnu või teisi tekstilisi elemente. Fotod ja tekstid kujundatakse kokku ühtseks tervikuks, mis kaante vahele köidetuna jutustab loo Teie imelisest päevast.

http://www.jalak.ee/pulmad-ee/pic2.jpg

Raamat pannakse kokku teie eelistustest lähtuvalt: tagasihoidlik, moderne, romantiline või energiline, arutame soovid eelnevalt läbi ja tulemuseks saab täpselt Teile sobiv fotoraamat.

http://www.jalak.ee/pulmad-ee/pic3.jpg

Kord valmis kujundatud fotoraamatust on kerge tellida lisakoopiaid - vanematele kingituseks või kaugetele sugulastele tänutäheks.

http://www.jalak.ee/pulmad-ee/pic4.jpg

Fotograaf Andres Jalak pildistab pulmi üle Eesti. Lisaks on Tartus olemas hubane, väga hea sisseseadega ja pulmalistele ideaalse asukohaga (ote Perekonnaseisuameti taga) fotostuudio.

Vaata Andrese kodulehelt täpsemat pulmainfot

Tegijad samast teemast !