Fotograafia, Fotostuudio, Video

Firmanimi või tegijanimi

Kertin Vasser
Kontaktisik: 
Kertin Vasser
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Tartu mnt 80J
Telefon: 
53450096
Linn: 
Tallinn
E-Post: 
Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Vene keel
Foto kiriku varemetes
Pulmafoto jahisadamas
klassikaline pulmapilt
spordipäev
pulmafoto alatskivi lossis
emotsioon
üks esimesi pulmafotosid
lendav peigmees
kollaaž

http://www.kertinvasser.com/portfoolio/pulmad/

Oma esimese pulma pildistasin aastal 2007. Kokku on au olnud jäädvustada neid tähtsaid päevi 50 ringis. Olles pildistanud üle 350 erineva ürituse, alates presidendi vastuvõttudest, suurtest konverentsidest kuni ekstreemspordi ürituste ja suvepäevadeni on mul suur toetav kogemus pulmades reportaažipiltide tegemiseks. Pean oma tugevuseks seda, et suudan ise märkamatuks jääda, ent kõik vajalikud momendid pildile püüda. Ilupiltide ja portreefotode tegemise oskust toetavad moe- ja reklaampildistamised erinevatele ajakirjadele, agentuuridele ja ettevõtetele nagu nt Kaubamaja, Olympic Casino online jne. Minu tehtud töid, millest saadud kogemusi kasutan ka pulmafotoks võid näha www.kertinvasser.com

Ilupiltide tegemisel kasutan tihtipeale autonoomse energiaallikaga stuudiovälke, mis lubavad stuudiokvaliteediga fotosid teha teile sobivas kohas- olgu selleks teile sentimentaalse tähtsusega tänavanurk vanalinnas, metsatukk või mererand.
Samuti on võimalik need stuudiovälgud üles seada peopaigas, kus peokülalistel on võimalus lasta endast kõrgkvaliteedilisi portreesid jäädvustada (näiteks koos teiega) .

Ma pean end mitmekesise stiiliga fotograafiks, tänu laiale kogemuspagasile erinevates fotovaldkondades oskan teha klassikaliselt ilusaid pulmapilte, samas võin pakkuda ka pööraseid pildiideid, see kõik oleneb teie endi soovidest ja temperamendist.

Kuna iga pulm on erinev ning iga kliendi soovid on erinevad, siis ühtset hinnakirja mul pole.
Hinnapäringuks palun ühendust võtta info [at] kertinvasser.com.

Tegijad samast teemast !