Helitehnika, Peokorraldus, Pulmaisad ja -emad

Firmanimi või tegijanimi

Leho Luukas
Kontaktisik: 
Leho Luukas
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Valukoja 7/2
Telefon: 
+37253292261
Linn: 
Tallinn
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi)

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi): 
Kogu ansamblile vajalik tehnika, mikrofonid õhtujuhile, DJ tehnika ja valgustus

Aktiivselt tegelenud õhtujuhtimisega aastast 2005.
Kõik sai tegelikult alguse juba üsna varajases nooruses, kui sai hakatud käima erinevatel lauluvõistlustel (Laulukarusell, Tähtede laul), mille läbi sai ka võimalikuks osalemine erinevates teatriprojektides (Rahvusooper Estonia „Puhh“, muusikaliprojekt Linnahallis „Kuningas ja Mina“, Vanalinnastuudio „Tuhat klouni”, „Kodukäijad” jpt). Seal jäi pisik külge ning tundsin enda mugavalt võõraste inimeste ees. Haridustee läks edasi Tallinna Ülikoolis, kus kolme aastaga sai omandatud bakalaureusekraad rekreatsioonikorralduses.

Aastate jooksul on Leho läbi viinud väga palju erinevaid üritusi eraklientide sünnipäevadest/ pulmadest kuni rahvusvaheliste üritusteni. Aastas keskmiselt ~60 üritust.

Õhtujuhina räägib Leho vabalt eesti keeles ja inglise keeles. Peale õhtujuhi rolli tunneb Leho end ka mugavalt DJ-puldi taga või siis kitarr käes lauldes. Samuti ei puudu ta kaantsupõrandalt – millega on ta tegelenud juba viimased 20 aastat.

Keskendun alati kvaliteedile, et garanteerida täiuslikkus ja tabada ürituse eripära. Midagi ei tohi jääda märkamata, sest säravad silmad ja korda läinud üritus on alati prioriteet nr 1.

Tagasiside: http://www.facebook.com/permalink.php?id=111459725536892&story_fbid=506803109335883

Tegijad samast teemast !