Hotellid, Ilusalongid, Mõisad, Peokohad, Peokorraldus, Poissmeeste õhtu, Restoranid, Saunad, Toitlustamine, Tüdrukute õhtu

Firmanimi või tegijanimi

Georgi hotell

Allahindlus

Pakun Pulmad.ee kaudu enda teenustele/kaupadele allahindlust
10%
Tegevuspiirkond: 
Võrumaa
Aadress: 
Jüri 38a
Telefon: 
+372 3322221
Linn: 
Võru
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
Vene keel
Kas on WiFi ?: 
Jah
Kas on ka toitlustamine ?: 
Jah
Mitu külalist mahub peosaali istuma ?: 
41-50
Mitu külalist mahub peosaali seistes ?: 
61-70
Kui palju saab jääda ööbima ?: 
31-40

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi)

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi): 
Kõlarid
Kas läheduses on ilus veekogu: 
Järv(ed)

Võru kesklinnas peatänaval ootab teid ajalooline hoone, mis on renoveeritud luksuslikuks boutique hotelliks aastatel 2013-2015. Georgi hotell sobib suurepäraselt nii äri- kui ka puhkusereisideks pakkudes suurepäraseid maitseelamusi restoranis Postmark ning luksuslikke spaahoolitsusi ja saunaelamusi meie mini-SPA's.

Hotellis on 18 tuba ja 40 voodikohta. Numbritoad on luksuslikud ja hubased-kogu mööbel on valmistatud väärispuidust eritellimusena kohalike meistrite poolt.

Eesti esimene nutihotell!

RESTORAN POSTMARK
Ajaloohõnguliste kiviseintega ja võlvkaar-akendega romantilise õhustikuga restoran kannab tänapäeva edasi killukese hoone 100 aastasest postimaja hõngust. Restorani seintel loovad meeleolu temaatilised teosed.
Restoranis on 30 kohta, ettetellitud ürituste ja peolaudade tarbeks kuni 50 kohta. Võimalus viia läbi pulmi, firmaüritusi või tähistada isiklikke tähtpäevi.Suvekuudel on avatud ka restorani väliterrass, mis mahutab lisaks kuni 25 inimest. Menüü on valdavalt kohalikust toorainest ja hooajaliselt vahelduv. Restoran pakub Teile hoolikalt valmistatud roogade valikut, ühendades endas visuaalse atraktiivsuse ja naturaalsed maitsed.

Tegijad samast teemast !