Kaunistamine, Kingitused, Küünlad

Firmanimi või tegijanimi

Küünlastuudio - loodud hingega, loodud Sinule!
Kontaktisik: 
Kati Tamm
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Telefon: 
+372 58 151 697
Linn: 
Tallinn
E-Post: 
Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
Vene keel

Küünlastuudio põhitooteks on õrnalt pitsilised ja hubaselt kumavad käsitööküünlad, mis on valmistatud hingega, mõeldes Sinule! Meie tootevalikust leiad noorpaari nimede ja abiellumiskuupäevaga kaunistatud pulmaküünlaid, kui ka kinkeküünlaid noorpaari vanematele, lauaküünlaid külaliste laudadele ...

Kõik Küünlastuudio tooted valmivad käsitööna väikestes partiides ning valmistatakse spetsiaalselt Sinu poolt soovitud suuruses ja värvitoonides. Nii suudame pakkuda Sulle unikaalseid, samas glamuurseid küünlaid, mis sobivad ideaalselt kaunistama Sinu pulmalauda ning hiljem teie ühist kodu.

Küünlastuudio küünlad on ca 7 cm kuni 32 cm kõrgused, läbimõõduga vastavalt 7x7 cm ning 12x7 cm. Küünla põlemisaeg ning hind olenevad tellitava küünla suurusest. Küünalde hinnad algavad 7 eurost.

Soovi korral lisame pulmaküünaldele atlasspaelast lehvi, millele kirjutame noorpaari nimed ja abiellumiskuupäeva. Veelgi romantilisema tooni andmiseks saame kaunistada Sinu pulmaküünlad pitsiga, lilledega, pärlitega vms.

Küünlastuudio pesa asub Tallinnas, Rocca Al Mare`s, kuhu kõik Küünlastuudio sõbrad lahkesti oma küünaldele järgi tulema on oodatud. Kui Sul aga meie juurde tulla ei ole võimalik, siis toimetame ise küünlad Sinuni SmartPosti või Omniva teel. Sellisel juhul lisandub küünla hinnale ka postikulu.

Küünlastuudio on valmistanud küünlaid juba mitmekümnele õnnelikule noorpaarile ning meil oleks au, kui ka Sina usaldaksid oma pulmaküünla meisterdamise just Küünlastuudio kätesse.

Kirjuta meile kyynlastuudio [at] gmail.com või helista 58151697.

Ilusaid pulmi ja pikka õnne soovides

Teie Küünlastuudio