Mõisad, Peokohad, Peokorraldus, Toitlustamine

Firmanimi või tegijanimi

Kõue mõis
Tegevuspiirkond: 
Harjumaa
Aadress: 
Triigi küla
Telefon: 
+3726441411
Linn: 
Kõue vald
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
Vene keel
Kas on WiFi ?: 
Jah
Kas on ka toitlustamine ?: 
Jah
Mitu külalist mahub peosaali istuma ?: 
101-110
Mitu külalist mahub peosaali seistes ?: 
201 ja üle
Kui palju saab jääda ööbima ?: 
31-40

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi)

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi): 
Kõlarid
Kas läheduses on ilus veekogu: 
Tiik või tiigid
Kas on pruudile eraldi tuba soengu/make-up tegemiseks ? : 
Jah

Kaunis Kõue mõis pakub oma elegantsel moel teile õdusat ja erinäolist kohta pulmapeoks. Kõue mõis on saar kesk metsi ja põlde, olles külluslikult vürtsitatud kunsti ja kultuuriga ning lõhnastatud ajalooga - see kõik aitab kaasa teie elu kõige olulisema päeva meeldejäävaks muutmisel.

Unikaalne interjöör, personaalne teenindus, hõrgud road ja esmaklassiline veinivalik tagavad meeldejääva pulmapeo. Pulmapidu võib aset leida nii restoranis Kaheksa Jalga, elegantses ballisaalis kui ka kontserdimajas. Ka abielu registreerimiseks on mõisas palju romantilisi ja põnevaid võimalusi, näiteks tiigi ääres, aiamajas või hoopis õunapuuaias. Privaatsuse huvides saab kasutada tervet mõisakompleksi. Täismaja rentimisel saate oma kallite külalistega unikaalse mõisa majutuselamuse meie 19-s erinäolises ja põnevas hotellitoas. Suvisel ajal on teie kasutada avar päikseline terrass ja mõisa aed. Talvel aga lisab romantikat puutumata lumi ja kaminas praksuv tuli.

Kõue mõisa professionaalne ja abivalmis personal kuulab ära teie erisoovid ja nägemuse teie pulmapeost ning täiustab neid omalt poolt heade mõtete ja parimate lahendustega. Meie pulmakorralduse meeskond koostöös heade partneritega pakub täislahenudst, alustades pulmapeo eelarve, menüü ja joogivaliku kokkupanemisest, lõpetades dekoratsioonide, fotograafide ja põnevate unikaalsete transpordivahendite leidmisega.

Tegijad samast teemast !