Mõisad, Peokohad, Peokorraldus

Firmanimi või tegijanimi

Vihterpalu Mõis
Kontaktisik: 
Vihterpalu mõis
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Padise vald
Telefon: 
+372 51 69 766
Linn: 
Vihterpalu küla, Harjumaa
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
Vene keel
Kas on WiFi ?: 
Jah
Kas on ka toitlustamine ?: 
Jah
Mitu külalist mahub peosaali istuma ?: 
91-100
Mitu külalist mahub peosaali seistes ?: 
111-120
Kui palju saab jääda ööbima ?: 
61-70
Kas läheduses on ilus veekogu: 
Meri
Jõgi
Kas on pruudile eraldi tuba soengu/make-up tegemiseks ? : 
Jah

Vihterpalu mõis on Eesti üks kaunemaid hilisklassitsistlikus stiilis mõisahäärbereid ning on riikliku kaitse all kui arhidektuuri mälestusmärk. Vihterpalu mõis asub 65 km kaugusel Tallinnast.

Mõisakompleks koosneb härrastemajast, kõrvalhoonest, vanast meiereist, pargist ning suurest metsa- ja põllumaast. Meri on lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Mõisas on 19 tuba, millest igaüks on omanäoline. Vihterpalu mõisa miljöösse armus ka endine Eesti president Lennart Meri, kelle järgi sai üks sviit oma nime. Lisaks on mõisas suur peosaal, kaks seminariruumi, baar ja sigarituba.

Mõisa endise tallihoone varemetele on ehitatud kõrvalhoone, milles on 12 tuba ja saunakompleks. Vana meierei on ehitatud ranna-asulate stiilis ja see on omaniku kasutuses

Vihterpalu park on oluline osa mõisa sarmist. Pargiala on kaunis ja mõnede pruutpaaride unelmate registreerimise tseremoonia läbiviimis kohaks. Soovi korral võivad pruutpaarid istutada puu pühitsemise mälestuseks. Suvel on park täis kauneid lillepeenraid ja talvel valge lumi annab mõisale kauni raami.

Kokku majutame koos lisavooditega 66 külalist.
Kõikides tubades on WC,dush/vann,föön,TV,telefon ja interneti püsiühendus. Kõik tekstiilid on allergikutele sobivad. Meie toad on suitsuvabad.

Mõis hellitab oma kliente hea toidu ja kvaliteetsete veinidega. Vihterpalu köök on tuntud oma laitmatu teenindusega juba sajandeid.

Klientide rahulolu on meie tähtsaim kriteerium, mida me üritame saavutada kvaliteetse klienditeenindusega.

Mõis on avatud ainult ettetellimisel.

Tegijad samast teemast !