Mõisad, Peokohad, Toitlustamine

Firmanimi või tegijanimi

Laitse Graniitvilla
Kontaktisik: 
Pille Mägila
Tegevuspiirkond: 
Harjumaa
Aadress: 
Lossipargi tee 8, Laitse, Kernu vald
Telefon: 
6411002, 56463094
Linn: 
Harjumaa
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
Vene keel
Kas on WiFi ?: 
Jah
Kas on ka toitlustamine ?: 
Jah
Mitu külalist mahub peosaali istuma ?: 
201 ja üle
Mitu külalist mahub peosaali seistes ?: 
201 ja üle
Kui palju saab jääda ööbima ?: 
61-70
Kas on pruudile eraldi tuba soengu/make-up tegemiseks ? : 
Jah
vana fassaad
hobusõit
peosaal
stiilne sisustus
loodusest inspireeritud
Pulmapeo lilled

Graniitvilla Laitses

Külalistemaja / skuptuuriaed / sündmused / pulmad / catering / modeleerimise ja joonistamise meistriklassid ja portreede joonistamine

Tallinnast 26 km kaugusel asuv romantiline Laitse Graniitvilla on eriline koht eriliste sündmuste tähistamiseks. Ajaloolise maakivist hoone alumisel korrusel on kaks suurt saali koosolemiste läbiviimiseks. Ülemisel korrusel on kunsti sviidid erinevate kunstnike teostega neile, kes öömajale jääda soovivad. Graniitvilla ümber laiub paljude suurte kujudega skulptuuriaed – majaperemehe, Tauno Kangro looming.

Villas on kaks saali, mida saab rentida. Suurt ürituste ruumi kuhu mahub 200+ inimest mugavalt ära, on võimalik kasutada nii pulmadeks, vastuvõttudeks, bankettideks, pidudeks, kontsertideks, jne. Kaminaruum (50 kohta) on ideaalne seminarideks, koosolekuteks, vastuvõttudeks ja tähtpevadeks. Atmosfäär on rahulik, mugav ja stiilne. Pulmapidude jaoks on võimalik rentida terve maja koos majutuse ja mõlema saaliga.

Loodusest inspireeritud luksuslik hotell pakub mugavat ja rahulikku ööbimisvõimalust. Aeg justkui peatub kui viibida majas, mis on lummavalt omapärane ja loomingulise atmosfääriga. Kõik 9 sviiti on kahe magamistoaga läbi kahe korruse ja majutavad lisavooditega koos kuni 70 inimest. Laste voodid on ka olemas.

Lisaks meie maja ööbimiskohtadele on võimalus majutuda ka kõrvalasuvas Laitse lossis, Laitse rallipargi külalismajades ja Lepiku turismitalus.

Rohkem infot villas toimuvate ürituste kohta ja fotosid nii maja seest kui õuest leiate meie Facebooki lehel: www.facebook.com/graniitvilla

Poissmeeste ja tüdrukute õhtud:
Modelleerimise ja joonistamise meistriklassid kunstniku juhendamisel, kes õpetab külalistele skulptuuride modelleerimist ja joonistamist. Enamasti on kaasatud ka kaunid aktimodellid, et inimest jäädvustada just nii, nagu teevad seda igapäevaselt kunstnikud ise. Niisugune kursus kestab ca 1.5 – 2 tundi ja selle võib kujundada ükskõik millise koosolemise värvikaks osaks. Samuti on väga populaarne nii poissmeeste ja tüdrukute õhtutel kui ka pulmapidudel portreede joonistamine.

Tegijad samast teemast !