Peokohad, Saunad

Firmanimi või tegijanimi

Villa Leonard

Kataloog

Kontaktisik: 
Imre
Tegevuspiirkond: 
Harjumaa
Aadress: 
Puuvilla 26
Telefon: 
50 18 023
Linn: 
Tallinn
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Vene keel

Villa Leonard peoruumid on olnud pidulistele tuntud kohaks juba aastast 2000. See on ainus koht Tallinnas, kus on võimalik rentida mõisa stiilis majas asuvad peoruumid koos aia, grillimaja, sauna ja basseiniga.

Asume kesklinna vahetus läheduses, rahulikus piirkonnas, vaid 10 min. teekonna kaugusel autoga tulijatele, samas on ka väga hea ühistranspordi ühendus.

Pidutsema on oodatud kuni 50 inimest.

Piduliste kasutada on üle 200 m2 siseruume-väiksemad ruumid külaliste vastuvõtuks, suuremad tantsimiseks ja laua taga lõõgastumiseks, saun puhkenurga ja basseiniga, garderoob ning 2 tualettruumi. Ilusa ilma korral on klientide käsutuses 700 m2 aeda koos grillimajaga ning purskkaevuga. Rentides peoruumid, on aia ja grillimaja kasutamine hinna sees. Grillimajas on suur söegrill koos grillimistarvikute komplektiga ja väike külmik. Bassein on varustatud vastuvoolu-ujumisseadmega, basseinivee temperatuur on ca 26 kraadi.

Autoga tulijad saavad oma auto parkida maja sisehoovis. Kui autoomanik kainet juhti ei leia, saab auto ka siia jätta ning järgmisel päeval rahulikult järgi tulla.

Villa Leonard pakub kliendi vajadustest lähtuvalt:

Peoruumid koos sauna ja basseiniga
Peoruumid ilma sauna ja basseinita
Aia ja grillimaja kasutamine koos sauna ja basseiniga
Saun basseiniga
Aia ja grillimaja kasutamine
Toitlustamise korraldamine(vajadusel)
Nõude rent koos katmisega

Tegijad samast teemast !