Peokohad, Toitlustamine

Firmanimi või tegijanimi

Padise Kastell
Kontaktisik: 
Britta Pärn
Tegevuspiirkond: 
Harjumaa
Aadress: 
Padise, Padise vald, Harjumaa
Telefon: 
+372 58650402
E-Post: 
Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Itaalia stiilis pulmapidu

Padise Kastelli puhul on tegemist Padise mõisa endise tallihoonega, mis asub XIII sajandist pärit Padise kloostri vahetus läheduses (45 km kaugusel Tallinnast). Suure pühendumusega renoveeritud peokoht on salapärase ja erilise miljööga.
Kastelli sisehoov ja läheduses asuvad kloostri varemed sobivad meeldejääva pulmatseremoonia korraldamiseks. Ajaloohõnguline ja romantiline kastell on suurepärane koht meeldejääva pulmapeo korraldamiseks kuni 100-le külalisele.
Kastelli avar peosaal ja kõrval asuv väiksem saal võimaldavad korraldada nii a la carte kui buffee-stiilis toitlustusega pulmapidusid. Suurepäraseid maitseelamusi pakub Tervise Catering.
Meeleldi ulatame ka abikäe lisateenuste organiseerimisel, nt ruumide ja registreerimise paiga kaunistamine, heli- ja valguslahendus, õhtujuhi, bändi jt leidmisel. Pulmad on kindlasti üks tähtsamaid ja erilisemaid sündmusi elus ja omaltpoolt soovimegi teha kõik, et teie pulmapidu oleks täpselt selline nagu unistanud olete.

Olete väga oodatud kohapeale tutvuma ja selleks palume teil kohtumine eelnevalt kokku leppida. Hinnapakkumise (ruumide rent ja toitlustus) saamiseks pöörduge e-posti teel britta [at] tervisecatering.ee

Tegijad samast teemast !