Peokorraldus, Pulmaisad ja -emad, Valgustehnika

Firmanimi või tegijanimi

Enn Tobre ( ET Peokorraldus OÜ )
Kontaktisik: 
Enn Tobre
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Tartu (Kontor)
Telefon: 
555 99 608
Linn: 
Tartu
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Pulmavanem.
Stsenaarne lavastus, nõustamine
Peojuht.

Hea noorpaar!

Soovin Teile õnne Teie imelise otsuse puhul! Algamas on väga ärev, ent samas imeline aeg. Pulm, mida planeerinud olete, hakkab võtma kindlaid mõõte ja häid valikuid on raske teha. Võta julgelt ühendust, sest meelsasti olen valmis jagama oma kogemusi ja teadmisi parimate lahenduste õnnestumiseks.
Pulmavanemana pean oluliseks näha pulmapäevas terviklikku lavastust, olla kohusetundlik ja avatud mõtteviisiga peo planeerimisel. Iga pidu on omanäoline, mistõttu pean tähtsaks silmas pidada ja läbi mõelda iga pisemgi detail, mis kokku annab meeldejääva terviku – Teie elu ühe tähtsaima päeva - pulmapäeva !

Edu Teile ja kohtumiseni Teie imelistel hetkedel.
Lugupidamisega pulmavanem Enn Tobre

OÜ ET Peokorraldus pakub peokorraldusteenuse terviklahendusi. 14 aastases kogemustepagasis leidub arvukaid pulmapidusid, sünnipäevaõhtuid, suve - ja talvepäevi. Aegajalt juhime kontsertkavasid, laadapidusid, erinevaid reklaam - ja kaubandusüritusi.
ET Peokorraldus ei tegele ürituse vahendamisega, vaid loob peo programmi ise koostöös kliendiga. Läbiviimine ja teostus toimub tegutsedes üksi või väljakujunenud usaldusväärsete partneritega, vastavalt vajadustele ja planeeritava sündmuse suurusele.
Ettevõtel on välja kujunenud püsiklientuur, millest võib välja lugeda usaldust ja professionaalsust ettevõtte tegemiste vastu. Meie töid iseloomustatakse kui kogenud ja avatud mõtteviisiga peokorraldajate kätetööks, kes on vastuvõtlikud uutele ning originaalsetele ideedele.

Peokorraldamine on kui põnev seiklus, mis algab ühest väikesest ideest.
Idee on aga kasvava loomuga ja mitte alati planeeritav ning etteaimatav.
ET Peokorraldus aitab Teie ideid planeerida ja muuta nad läbi kogemuse etteaimatavaks.

Peatse kohtumiseni !
Peojuht Enn Tobre & meeskond

Tegijad samast teemast !