Pulmaisad ja -emad

Firmanimi või tegijanimi

Andres Visnapuu
Kontaktisik: 
Andres Visnapuu
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Eesti
Telefon: 
5068712
Linn: 
Kogu Eesti, Võru
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Vene keel
Saksa keel

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi)

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi): 
Kogu ansamblile vajalik tehnika ja mikrofonid õhtujuhile

Minu eesmärgiks on muuta pulmad pruutpaari jaoks meeldejäävaks sündmuseks, mille teostusele aitavad kaasa ka külalised. Seega soovitan pruutpaaridel pulmaisade-emadega ühendust võtta kohe planeerimise algusjärgus - kogemustega pulmade läbiviijad suudavad kindlasti anda head nõu ning koostööst sünnib suurepärane tulemus.

Olen pulmi hobi korras läbi viinud juba üle 28 aasta ning tänaseks on neid kogunenud üle 370. Mängin kitarri ning laulan-mängin kahes erinevas ansamblis. Pulmades olen tavaliselt koos ansambliga Projekt (http://ansambelprojekt.wix.com/projekt), kes mängib valsist rockini. Kui tahetakse ehedat rahvalikumat muusikat, siis selleks on ansambel Wõro Velled. Pillimeestega saame tagada, et õhtu jooksul saaks ka kingatallad soojaks, saab kaasa- ja vajadusel ka ise koos ansambliga laulda, ehk teha elusat karaoket. Mängime alati ainult live muusikat ja peame seda oma suureks tugevuseks. Pulmad ei ole mu ainus tegevusala - korraldan ja aitan läbi viia ka suvepäevi, juubeleid , jõuluõhtuid ja muid üritusi - seega kogemusi on kogunenud omajagu.

Usun, et pulmad on noorpaari nägu ja kõik toimub nende jaoks. Pulmaisa aitab nõu ja jõuga, et kõik sujuks (alates juba esimesest kohtumisest) ja pulma aitab teha pulmarahvas. Hea pulmaisa on n-ö „tagaplaanil” – olulisem on ikka ja alati noorpaar. Iga pulm on omanäoline ja igast olukorrast leiab alati väljapääsu.