Pulmaisad ja -emad

Firmanimi või tegijanimi

Arne Nõmmik
Kontaktisik: 
Arne Nõmmik
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Kesk 21-6, Sooru, Valgamaa
Telefon: 
5297963
Linn: 
Valgamaa
E-Post: 
Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Piduhoos

Oman pulmavanema, peoõhtute, pere- ja spordipäevade, jõuluvana rolli, laatade juhtimise kogemusi üle 33 aasta. Olen alati nõus arvestama kliendi lisasoove ja andma oma kogemustest soovitusi sündmuste korraldamiseks. Siia reklaamisin ennast paljude pulmavanemate ettepanekul, kes teavad ja tunnevad mu tegemisi. Vajadusel viin sündmusi läbi ka plaadimuusika saatel, kui ei soovita ansamblit. Mängude, tantsude, laulude läbiviimine peab  olema tempokas ikka põhimõttel: vähem süüa ja juua, rohkem lõbusaid tegevusi. Enne kui üritust korraldame, siis räägime läbi 9 korda ja siis alles pidu!!! Kaugus pole mulle oluline,... näiteks 2009 aasta jõulude ajal viisime ansambliga Soomes, Tampere eestlaste juures jõulupidu läbi.  Võta minuga ühendust ja räägime ka hinnast, mis pole vastavalt ajale sugugi kõrge. Meeldivaid kohtumisi!!!

Aasta 2011 on väga huvitav aasta olnud ja on. Mitmed väga õnnestunud pulmad ja ning igati kordaläinud Tampere Eesti Klubi suvepäevade läbiviimine.
Aasta 2013 Põnevad ja hoogsad pulmad, suvepäevad, juubelid... koos ansamblitega ja üksinda (plaadi/arvuti musa alates 70ndatest kuni tänapäevani ikka tantsuks või kuulamiseks) Ikka veel! Võta ühendust!!!