Pulmaisad ja -emad

Firmanimi või tegijanimi

Margus Luik
Kontaktisik: 
Margus Luik
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Telefon: 
+3725248141
Linn: 
Tallinn
E-Post: 
Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel

Tere!

Minu nimi on Margus Luik. Olen lõpetanud 2002. aastal tolleaegse Tallinna Pedagoogikaülikooli rekreatsiooni eriala (vaba aja juht) ning oman ürituste korraldamise ja meelelahutuse vallas kõrgkooli diplomi väärilisi teadmisi.

Aastast 2002 olen õpetanud Tallinna Kristiine Gümnaasiumis kehalist kasvatust ning olnud klassijuhataja ametis. Teise töökohana olen MTÜ Midrimaa nimel käinud Tallinna lasteaedades liikumistunde andmas.

Põhitöö kõrvalt olen tegutsenud meelelahutajana. Üles on astutud mitmetel tervist puudutavatel seminaridel, viidud läbi juubelipidustusi, galaõhtuid, festivale ja pulmi. Oldud on ka võistluste kommentaatori rollis. Talviti olen mänginud jõuluvana erinevates Tallinna lasteaedades. Lisaks olen lastega üles astunud mini-tsirkuse etendustel, korraldanud spordipäevi ja lastelaagreid.

Olen kindel ja kohusetundlik partner, seega ei pea Sa lõpptulemuse pärast muretsema - Sinu sünnipäeva, pulmapidu, banketti või jõuluõhtut meenutatakse hea sõnaga veel pikka aega pärast ürituse lõppu!