Pulmaisad ja -emad

Firmanimi või tegijanimi

Virgo Jaani
Kontaktisik: 
Virgo Jaani
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Tedre Põik 25
Telefon: 
5044561
Linn: 
Tallinn
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Soome keel
Vene keel

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi)

Helitehnika olemasolu (küsige alati, kas tehnika on hinna sees või eraldi): 
Kogu ansamblile vajalik tehnika, mikrofonid õhtujuhile, DJ tehnika ja valgustus
Virgo Jaani
Virgo Jaani

Tere-

Mina olen Virgo. Pulmaisa/õhtujuht. Endast siin ei räägi, vaid tahan, et Pulmad.ee räägiks minu eest. Väga paljuski räägib ka. Olen seda tööd teinud juba üle 15 aasta ja see meeldib. Nii lihtne see minu jaoks on.

Mul on 2015/2016 aastal baashonorariks 1000 eurot, mille eest olen olemas mina, minu nõustamine, ametimärgid, kingikast jne jne.

Aga seda saab odavamaks, kui võtate lisaks veel erinevaid teenuseid otse minu erinevate pulmadega seotud tegevuste kaudu.

Lisateenus
Lisateenuse hind
Allahindlus kogusummast eurodes
Professionaalne helitehnika *
200 €
60
Professionaalne valgustehnika **
150 €
60
Tantsumuusika peale bändi ***
150 €
60
Fotoboks (koos eraldi inimesega, 5-6 tundi) ****
400 €
40
Ilutulestik
muutmisel
muutmisel

* Kogu valik, mis me võime kaasa võtta on kirjas helitehnikarent.ee lehel (jah, me võime võtta seal 100% kõike selle honorari sees, aga kõike pole alati vaja, selle mis võtame lepime eraldi kokku). Tehnika võetakse maha hiljemalt kell 3.00 öösel või siis kokkuleppel. Hinna sees on ka juba eraldi tehnik ning transport igalepoole Eestis.

** Kogu valik, mis me võime kaasa võtta on kirjas helitehnikarent.ee lehel (jah, me võime võtta seal 100% kõike selle honorari sees, aga kõike pole alati vaja, selle mis võtame lepime eraldi kokku). Tehnika võetakse maha hiljemalt kell 3.00 öösel või siis kokkuleppel.. Hinna sees on ka juba eraldi tehnik ning transport igalepoole Eestis.

*** Kui teil on juba DJ, siis pole meil seda tantsumuusikat ju vaja lasta, aga meie mees teeb ka väga head tööd (kuni kella 2.00ni öösel).

**** Fotoboksi ja Ilutulestiku saate tellida ka kõikide muude honoraridega, siis lisandub vastavalt 350 eurot (fotoboks) ja 400 (ilutulestik) ning jälle, kõik sõltub detailidest.

Tehnika on selline, millega saab teha ükskõik millist ansamblit ükskõik millises Eesti pulmapeokohas ning koos tehnikaga tuleb ka eraldi meie inimene kaasa, kes selle eest vastutab.

Lugupidamisega

Virgo
Pulmad.ee