Transport

Firmanimi või tegijanimi

Timeless Buses / Ajatud bussid

Kataloog

Kontaktisik: 
Bussijuht
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Telefon: 
5025334
E-Post: 

Koduleht

Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
www.timeless.ee
Ikarus Lux ehk 55-14
Volvo SKV Katrineholm
RAF 2203 "Latvija"
Setra S80
ZIS 127
Ikarus 255
Mercedes Benz O303

Bussid on ennekõike mõeldud selleks, et inimesed saaksid muretult ja mugavalt sõita paika, mis on leitav meie maalt. Ajatute bussidega saavad inimesed reisida nii ajas kui ruumis. Ekskursioon ajateljel minevikku võib olla palju erutavam kui igapäevane elu või tulevikuootus. Seda kogemust lastakse tunda vaid neil, kes oskavad seda väärtustada.

Ajatud bussid sobivad pikemate vahemaade läbimiseks ainult juhul kui püüate mõista enne meid elanud inimeste kannatusi suurema mootorimüra, puuduliku ventilatsiooni ja ebamugava isteasendi osas.

Reis ajamasinal võib tekitada sõltuvust ja Te ei suuda enam naasta tänapäeva mugavuse imalasse maailma, võite vanadesse bussidesse jäägitult armuda, aga Te võite ka saada diisli vingust ja ootamatust tehnilisest rikkest pöördumatud vihakrambid kogu maailma tehnikaajaloopärandi vastu.

Mõelge enne kui planeerite ajatuid busse kasutada oma pulmas. Samas võite vaid kujutada, kui vinge oleks uunikum bussi taustal pildistada või külalisi sõidutada - see on mälestus omaette. Samuti saab meisterdada temaatilise nö liinisildi, kuhu peale panna kas pruutpaari nimi, kuupäev, sihtkoht vms.

Rohkem pilte www.timeless.ee